Vaikinai telefonu pliurpia daugiau nei merginos

flirting-man-best-jpg 115224Kurį labiau kankina nemiga, jei nepanaršo prieš miegą po internetą telefone? Kuris dažniau nuspaudžia ankstyvą rytą įkyriai skambantį telefono žadintuvą? Kam nuolat prireikia išmaniojo įrenginio navigacijos? Socialiniame tinkle „Facebook“ paskelbta „Samsung La Fleur“ apklausa aiškinosi, kuri lytis šiandien valdo išmaniųjų telefonų pasaulį.

Gauti tyrimo rezultatai apstulbino – išmaniojo telefono iš rankų dažniau nepaleidžia ir plepių titulą gauna… Lietuvos vaikinai.

58 proc. socialinio tinklo vartotojų mano, kad būtent vyrukai mėgsta ilgus pokalbius išmaniuoju telefonu ir tik 42 proc. apklaustųjų savo balsą atidavė dailiosios lyties atstovėms.

Sociologų nuomone, sumažėjusį moterų susidomėjimą pokalbiais telefonu lėmė atsiradusios alternatyvos – elektroninis paštas ir trumposios žinutės.

Pasiteiravus, vaikinai ar merginos turi daugiau programėlių savo telefone, „Samsung La Fleur“ apklausos dalyviai 62 proc. davė vaikinų naudai.

Kuo toliau, tuo įdomiau. Akivaizdi vaikinų persvara išryškėjo ir uždavus klausimus apie žaidimus bei navigaciją telefone. Apklausos duomenys parodė, kad net 80 proc. vyrų savo išmaniajame telefone beveik kasdien naudoja GPS įrenginį ar „Google Maps“ programėles.

Už merginas pasisakė tik 20 proc. apklausos dalyvių.

Nors navigacijos lietuvaitėms prireikia retai, tačiau atmintis, įsimenant telefono PIN kodą kartais sušlubuoja. 72 proc. apklaustųjų mano, kad merginos dažniau nei vaikinai pamiršta šiuos keturis svarbius skaičiukus.

Pagal apklausą, 78 proc. vyrukų ir tik 22 proc. merginų išmaniajame telefone žaidžia įvairius žaidimus, 67 proc. vaikinų ir tik 33 proc. merginų naudojasi „DropBox“ – programėle, skirta failams dalintis.

Tyrimo rezultatai atskleidė, kad išmaniųjų telefonų vartotojai vaikinai dažniau nei merginos efektyviai išnaudoja visas jų teikiamas galimybes.

„Išmanusis telefonas lietuviams tapo kasdienio gyvenimo kompanionu, nes idealiai tinka kalendoriuje planuotis darbus, rengti ir siųsti svarbius dokumentus, naršyti internete, žaisti žaidimus ar surasti reikiamą adresą kelionėje. Vienas įrenginys puikiai atstoja kelis prietaisus – jame telpa laikrodis, žadintuvas, kompiuteris, GPS navigatorius, fotoaparatas ir kiti. Telefonas patogus paimti ir visur nešiotis“, – pastebi „Samsung Lietuva“ Telekomunikacijų padalinio ir svarbių klientų vadovas Arūnas Baratinskas.

Kiti tyrimo rezultatai pasiskirstė apylygiai: rėkiantį žadintuvą savo telefone nuspaudžia 51 proc. merginų ir 49 proc. vaikinų. Prieš miegą mobiliojo įrenginio internetą, apklaustųjų nuomone, šiek tiek dažniau panaršo vaikinai – už juos pasisakė 57 proc. „Facebook“ vartotojų.