Vaikų apdovanojimo metu dalijo… prezervatyvus

P9280833Savaitgalį Šilutės „EMSI“ degalinėje įvykusiame vaikų piešinių konkurso „Myliu Šilutę“ prizininkų apdovanojimo ceremonijos metu tėveliai dalyvavo loterijoje ir irgi gavo dovanų, kurias renginio organizatoriai pavadino „vasaros gumos komplektu“, – prezervatyvą ir čiulpinuką…

Tokių dovanėlių gavusios septynmečio mama ir močiutė buvo šokiruotos ir neturėjo ką atsakyti šalia buvusiam pirmokui, kuris tiesiog plėšė iš rankų „prizą“ ir niekaip negalėjo suprasti, ko ta mama sutriko, išsisukinėja nuo atsakymo ir skubiai slepia gražų pakelį į kišenę…

Laimėjo… prezervatyvą

Pirmadienį į „Šilutės naujienų“ redakciją užsukusi mama dar tebebuvo kupina nesmagių emocijų iš vaikučių šventės, kai kelių dešimčių pradinukų apsuptyje gavo dovanų prezervatyvą.

Ji pasakojo, kad prieš porą savaičių, ruošdamasi gimtadienio iškilmėms, „EMSI degalinė Šilutėje paskelbė vaikų piešinių konkursą „Myliu Šilutę“ 3-7 metų vaikams. Vaikų piešiniai buvo iškabinti degalinės viduje. Daugiausiai balsų surinkę ir prizininkais tapę mažyliai buvo pakviesti savo apdovanojimus atsiimti rugsėjo 26-ąją, degalinės gimtadienio šventės įkarštyje.

Kad moters sūnus tapo vienu iš piešinių konkurso prizininku, jai buvo pranešta iš vakaro. Nudžiugo visa šeima ir šeštadienį 11 valandą įsiliejo į didelį būrį kitų piešinių konkurso prizininkų. Degalinės kiemas klegėjo nuo mažųjų šilutiškių, laukiančių savo prizų.

Šventės metu suaugusiesiems taip pat pasiūlyta dalyvauti loterijoje, savo taiklumą išbandyti krepšinio baudų metimo ar metimo į krepšį iš vidurio aikštės turnyre, 20 litrų kanistro kilnojimo rungtyje.

Berniuko mama ir močiutė mielai sutiko dalyvauti baudų metimo turnyre. Pataikiusios gavo teisę iš loterijos dėžės išsitraukti lapelį su prizo pavadinimu. „Vasaros gumos komplektas“ – išlanksčiusios ištrauktus lapelius išvydo berniuko mama ir močiutė.

„Pagalvojau, kad duos kokį nors guminį žaisliuką ar pripučiamą plaukimo reikmenį. Vedina septynmečiu sūnumi, o mažąjį nešdamasi ant rankų, nuskubėjau atsiimti prizo. Negalėjau patikėti savo akimis, kai man įteikė saldainį ant pagaliuko ir prezervatyvą. Tuo keistu šiugždančiu paketėliu, ant kurio pavaizduota pusnuogė moteris, iškart susidomėjo ir sūnus. „Mama, kas čia, parodyk. Ar aš čia laimėjau už piešinį?“, – klausimais apibėrė berniukas ir tiesė rankas į dovanas“, – nepavydėtiną situaciją pasakojo moteris.

Sutrikusiai mamai teko prezervatyvą paslėpti kišenėje, o kalbą su vaiku nukreipti kita linkme.

Loterija orientuota į vairuotojus

„Na, tokie buvo prizai…“, – paprašytas pakomentuoti situaciją sakė EMSI įmonės vadovas Rimas Avižinis.

Anot jo, kad vaikas matė mamos laimėtą „vasaros gumos komplektą“, gavosi netyčia, nes gimtadienio šventės loterija buvo skirta suaugusiems žmonėms, vairuotojams. Vaikų piešinių konkursas buvo viena iš šventės sudedamųjų dalių ir vaikams šventės metu buvo skirti kiti prizai.

Suaugusieji dėl 1000 Eur prizo galėjo varžytis krepšinio rungtyse, sunkumų kilnojime ir įvairiose kitose rungtyse.