Vaikų gynimo diena Usėnuose

usenai vaiku gynimo diena 107Usėnų pagrindinės mokyklos priešmokyklinio ugdymo grupės auklėtiniams ir pradinukams Vaikų gynimo diena – paskutinė mokslo metų diena.

Linksmi, pasipuošę susirinko vaikai į mokyklos aktų salę, atėjo nemažas būrys ir tėvelių. Visos klasės smagias daineles ir eiles skyrė basakojei vaikystei. Priešmokyklinės grupės ugdytiniai džiaugėsi savo pirmaisiais gyvenimo diplomėliais, pirmokėliai įrodė, kad moka ne tik skaityti ir rašyti, bet ir puikiai muzikuoti. Antrokai pasidžiaugė per sprindį pasistiebusiomis pušelėmis ir patys pažadėjo bei kitiems palinkėjo per vasarą paaugti. Prasidėjusiomis atostogomis džiaugėsi ir trečiokai.

Didžiausias dėmesys buvo skirtas ketvirtokams, šiemet baigusiems pradinio ugdymo programą. Jie puikiai pasirodė mokslo metų baigimo koncerte: deklamavo, dainavo mamai, sveikino su Tėvo diena tėčius.

Po pasirodymų Usėnų bibliotekininkė Onutė Miliauskienė pasveikino vaikučius su pirmąja vasaros diena ir pakvietė į šventę, skirtą Tarptautinei vaikų gynimo dienai. Susikibę į Draugystės juostą, visi nužygiavo į gyvenvietės centrą, kur dalyvavo fontano paleidimo šventėje.

Vėliau vaikai Draugystės juostą piešė ant asfalto. Juosta nusidriekė nuo bendruomenės namų per mokyklos kiemą iki bibliotekos durų, kur laukė minkšti žaisliukai ir bendruomenės pirmininkės Gražinos Bardauskienės nupirkti saldainiai.