Vaikų ir merės svajonė išsipildė – žaidimų aikštelė jau veikia

vaiku aikstele mereLiepų, Kęstučio ir P.Jakšto gatvių kvartalo vaikams atidaryta nauja žaidimų aikštelė.

Vaikų žaidimų aikštelių atgaivinimo sumanytoja rajono merė Daiva Žebelienė pasidžiaugė, kad jos idėją pirmoji parėmė daugiabučių namų administravimo bendrovė „Šilutės būstas“. Ši įmonė vaikų ir merės svajonei įgyvendinti paaukojo 10 tūkst. Lt.

Į aikštelės oficialų atidarymą atvyko nemažiau kaip pusantro šimto vaikų ir juos atlydėjusių mamyčių bei tėvelių. Nors sūpuoklės, laipynės, čiuožykla ir smėlio dėžė skirtos ikimokyklinukams, tačiau tą dieną žaidimų aikštelėje netrūko ir suaugusiųjų, ir paauglių.

Kad aikštelės atidarymas būtų įspūdingesnis, į svečius buvo pakviesti klounai Žiniukas ir Nežiniukas. Jie žaidimo aikštelę pavadino Vaikų pasauliu ir organizavo keliones po šį pasaulį, žaidimus ir naujas pažintis.

„Šilutės būsto“ direktorius Aleksas Kvederis su Žiniuku ir Nežiniuku išrinko patį aktyviausią šventės dalyvį, kuriam paskyrė pareigą saugoti žaidimų aikštelę ir prižiūrėti, kad ja vaikai naudotųsi tinkamai. Aikštelės komendantu tapo ir specialią komendanto kepuraitę gavo Ignas Mažonas. Jis gyvena P.Jakšto gatvės 3 name ir pasižadėjo aikštelę stebėti.

D.Žebelienė ir A.Kvederis prašė vaikų tausoti jiems padovanotą turtą. Kvietė į aikštelę pažaisti atsivesti ir savo draugus iš kitų namų, kurie dar tokios aikštelės neturi.

„Šilutės naujienoms“ merė pasakojo, kad netrukus bus atidaryta dar viena vaikų žaidimų aikštelė – Gluosnių gatvės daugiabučių kieme. Ji jau pastatyta, tačiau laukiama, kol šalia bus baigta tvarkyti ir jaunimo sporto daugiafunkcė aikštelė.

Gluosnių gatvės vaikams žaidimo aikštelę padovanojo Savivaldybės vandentvarkos įmonė „Šilutės vandenys“.

Daugiau nuotraukų fotogalerijoje:
joomplu:9637 joomplu:9623