Vaikų svajonės, laukiančios parduotuvėje „Pipiras“

PIPIRAS 8Mažylius pradžiugins lietuviškai kalbanti lėlė, išmanusis plastilinas ar šuniukas robotukas

Mažieji jau senai parašė laiškus Kalėdų Seneliui, tad, mielieji Kalėdų seneliai, jei dar nespėjote pasirūpinti vaikų dovanomis, pats metas suskubti, nes iki Kalėdų liko vos 14 dienų!

Jūs tikrai išvengsite galvos skausmo ir sutaupysite begalę laiko, jei užsuksite į Tilžės gatvėje įsikūrusią žaislų parduotuvę „Pipiras“. Po vienu stogu čia rasite daugybę dovanų skirtingo amžiaus, pomėgių ir charakterio berniukams bei mergaitėms.

Penktąjį gimtadienį atšventusi parduotuvė „Pipiras“ pirkėjamas žada daugybę nuolaidų, staigmenų, o kur dar – malonus aptarnavimas ir patarimai.

„Mes siekiame būti Jūsų patarėjais, siūlydami geriausias paslaugas ir prekes puikiausiems savo klientams – VAIKAMS!“, – sako „Pipiro“ vadovė Jurgita Jovaišienė.

Tarp kalėdinių naujienų – išmanusis plastilinas

Prekių asortimentas „Pipire“ – labai platus. Parduotuvės lentynose rikiuojasi naujausi 2015 metų žaislai, vaikams pažįstami iš televizijos reklamų.

Galbūt mažylį nudžiugins linksmasis „Zoomer Zuppies“ šuniukas, kuris reaguoja į prisilietimus. Didelės ir mielos šviečiančios akys išduos, kaip jis tuo metu jaučiasi: ar jis linksmas, ar liūdnas, piktas ar miegantis. Kuo daugiau auklėsite ir žaisite, tuo laimingesnis jis bus ir tuo džiaugsmu galės dalintis su Jūsų mažyliu. Be to, šuniukas gali žaisti su kitais „Zoomer“ robotais – šuniukais.

Į „Pipirą“ jau atkeliavo ir kita šių Kalėdų naujiena – interaktyvus dinozauras – robotas „Boomer“. Šis autentiškas robotas – dinozauras geba jausti, kur šeimininkas yra ir ką jis daro!

Išskirtinio dizaino, vaiskiai žalios spalvos robotas „Boomer“ yra tarsi tikras dinozauras. Jis gali supykti, suktis aplink, demonstruoti savo grėsmingus nasrus ir, žinoma, riaumoti. Robotas taip pat geba atlikti įvairius triukus, o nesulaukęs dėmesio gali pradėti sekioti iš paskos, nuliūsti. „Boomer“ yra draugiškas ir ištikimas, todėl to paties tikisi ir iš šeimininko.

Dinozauro jausmai atsispindi jo žvilgsnyje – akys keičia spalvą, atspindėdamos, ar „Boomer“ yra laimingas, piktas, liūdnas ir pan. Labiausiai robotas supyksta, jei kas nors užmina jam ant uodegos. Uodega – jautri mechaninio dinozauro kūno dalis, todėl jei ji užgaunama, „Boomer“ pradeda siautėti.

Vaikus sudomins „Airhogs“ skraidantis šviečiantis rutulys. Šis magiškas skraiduolis skris ten, kur panorės šeimininkas, nes jis valdomas rankos judesiais.

Kita šių metų įdomybė – išmanusis plastilinas, kuris dūžta, plyšta, suformavus kamuoliuką šokinėja, keičia spalvą, įtraukia magnetus.

Ką tik į parduotuvę atkeliavo ir gražuolė lėlė „Bambolina“, kuri gali pasakyti 100 žodžių lietuviškai. Ji dainuoja daineles, seka pasaką.

Patinkantį žaislą ar žaidimą išsirinks kiekvienas

„Pipiro“ lentynose visada rasite interaktyvius lietuviškai kalbančius žaislus. Sapniukai dainuoja lopšines, į juos galima įrašyti PIPIRASpasaką savo balsu. Meškinas Pasakorius vaikui gali sekti pasakas keliomis skirtingomis kalbomis ir pasakų skrynelę nuolat atnaujinti iš specialios interneto svetainės. Liūtukas ir meškutis mažiesiems padainuos dvi daineles ir paseks dvi pasakas.

Kūdikius žaisti ir lavėti kviečia nuotaikingi lietuviškai kalbantys „Fisher price“ šuniukai, knygelės, puodynės.

Jei norite lavinti savo vaiko kūrybiškumą, vaizduotę, pirščiukų motoriką,  padovanokite jam „Play doh“ kūrybinius plastilino rinkinius. Formuodami šį plastiliną, vaikai gali tapti gydytojais, picų kepėjais ar ledų pardavėjais. Sukurtas iš natūralių komponentų šis plastilinas labai minkštas, nelimpa prie rankų, yra visiškai saugus, nekenkia vaikų sveikatai.

Parduotuvėje rasite ir „Dohvinci“ modelinų rinkinių vyresnėms mergaitėms. Su naujaisiais rinkiniais galima dekoruoti atvirukus, veidrodėlius, nuotraukų rėmelius, keramiką.

Kaip mergaitėms – lėlės, taip berniukams – mašinėlės. „Pipire“ – didelis pasirinkimas spalvą keičiančių „Hot wheels“ modeliukų, įvairių dydžių trasų, „Burrago“ mašinų garažų, įvairių dydžių radiobangomis valdomų automobilių, vokiečių gamintojo „Bruder“ didžiųjų traktorių ir mašinų.

Čia rasite ir mažųjų padaužų itin mėgstamų „Nerf“ šautuvų.

LEGO – tai kaladėlės, kurias mielai konstruoja tiek berniukai, tiek mergaitės. „Pipiras“ siūlo mergaites pradžiuginti „Lego friends“ laivu, o berniukus – „Lego city“ sraigtasparniu.

„Pipire“ mažųjų draugių laukia gražuolės ispaniškos Llorens lėlės, interaktyviosios lėlės Baby Born, Anabelė (geria iš buteliuko, verkia ašarėlėmis, galima maudyti, judina rankytes ir kojytes, užmiega).

Žaislų parduotuvėje puikuojasi įdomiosios Monstrės, įžymiosios Barbės, kurioms galima kurti šukuosenas, modeliuoti sukneles, skraidinti ant Barbių žirgo.

Visų Barbių priešakyje – daugumos mergaičių svajonė – animacinio filmuko „Frozen“ herojė – dainuojanti Elza.

Tiek mažiems, tiek dideliems – daugybė stalo žaidimų („Monopolis“, įvairių rūšių „Alias“, „Lietuva“, „Virstantis bokštas“, „Tuk tuk taksi“, „Lažinkimės“ ir kiti).   „Pipire“ sau žaislą ras tiek mažas, tiek senas. Jeigu nerasite norimo žaislo, galime užsakyti“, – sako J.Jovaišienė.

Šiemet, kaip ir kiekvienais metais, visiems savo klientams gruodžio 14-19 dienomis „Pipiras“ dovanos nuolaidas bei staigmenas.