Vaikų svajonės pildosi – dygsta žaidimų aikštelės

ZAIDIMU AIKSTŠią savaitę daugiabučių namų kiemuose – tarp Gluosnių ir H. Šojaus gatvių, prie riedlenčių parko esančioje pievelėje ir Liepų gatvėje – įrengtos dvi naujos spalvingos žaidimų aikšteles vaikams.

Ankstyvą pavasarį „Šilutės naujienos“ rašė, kad rajono vadovai planuoja, kur galėtų būti įrengtos naujos vaikų žaidimo aikštelės. Tuomet nuspręsta, kad šią vasarą galėtų atsirasti 5 ar 6 žaidimo aikštelės mažiesiems šilutiškiams.

Žaidimų aikštelių atgaivinimo Šilutės mieste iniciatorė rajono merė Daiva Žebelienė kartu su vicemeru Algirdu Balčyčiu antradienį aplankė dvi ką tik pastatytas žaidimo aikšteles.

Aikštelių įrangą surinko ir įtvirtino žemėje jau dešimtmetį tokius darbus atliekantys UAB „KSIL pasaulis“ darbuotojai.

D.Žebelienė „Šilutės naujienoms“ sakė, kad už pirmųjų aikštelių vaikams įrengimą šilutiškiai turėtų būti dėkingi įmonėms „Šilutės vandenys“ ir „Šilutės būstas“. Jos skyrė lėšų, kad ši vasara mažiesiems šilutiškiams būtų įdomesnė.

Yra ir daugiau įmonių, kurios nori prisidėti prie vaikų žaidimo aikštelių įrengimo Šilutės kiemuose.

„Dabar savaitę ar dvi stebėsime, kaip aikštelės vaikams patinka, ar jie moka jas saugoti, kokios žaidimų įrangos komplektacijos reikėtų. Jeigu lūkesčiai pasiteisins, aikštelių bus daugiau“, – sakė rajono vadovė.