Vainutą papuošė nauja parduotuvė

vainuto pardavejosVakar Vainute buvo įkurtuvės – čia duris atvėrė nauja UAB „Šilutės prekyba“ parduotuvė.

Dvi senas savo parduotuves nugriovę ir du žemės sklypus sujungę prekybininkai sako, jog gyvenimas nesustoja net ekonominės krizės metais, todėl savo pirkėjais reikia rūpintis visada.

Naujojoje parduotuvėje vainutiškiai galės išsirinkti maisto prekių ir pirmojo būtinumo pramoninių reikmenų iš maždaug 4500 pavadinimų prekių.

UAB „Šilutės prekyba“ direktorius Egidijus Kuzminskas tik šypteli, kai teiraujamės, negi Šilutės prekybininkų nepalietė ekonominis sąstingis. Anot direktoriaus, sąstingis gali būti nebent mūsų pačių galvose, bet jei apie jį negalvoji, tuomet tiesiog judi į priekį.

Pasak bendrovės vadovo, tie pastatai, kurie jau gal pusšimtį metų stovėjo J.Baranausko gatvėje Vainute, nebetenkino šiuolaikinio pirkėjo poreikių, ir prekybininkams dirbti juose buvo nebepatogu. Todėl sumanyta, kad toje vietoje galėtų išaugti šiuolaikiška parduotuvė.

Pastatas statytas iš naujo – anot E.Kuzminsko, nuo nulio. Todėl dabar vainutiškiai galės reikalingas prekes rinktis net pusantro šimto kvadratinių metrų salėje, dar tiek pat erdvės sandėliuose ir pagalbinėse patalpose turės prekybininkai. Patalpose įrengta ventiliacija, oro kondicionieriai, moderni šildymo sistema.

Neabejojama, kad pirkėjai įvertins ir patogų privažiavimą prie parduotuvės bei erdvią automobilių stovėjimo aikštelę.vainuto pirkejai

Naujojoje parduotuvėje pirkėjų jau laukia ir anksčiau „Šilutės prekybos“ parduotuvėse dirbusios pardavėjos Ona Kilinskaitė ir Genovaitė Jokšienė bei naujai priimtos Jurgita Barakauskytė ir Rasa Kizelienė. Jos pasiūlys įvairiausių maisto produktų, taip pat būtiniausių pramoninių prekių: higienos reikmenų, skalbimo priemonių, kanceliarinių ir buities prekių. Tiesa, pramoninių prekių asortimentas čia, pasak E.Kuzminsko, bus minimalus, bet iš viso pirkėjams siūloma apie 4500 pavadinimų prekių.

Į atidarymą gausiai susirinkę vainutiškiai smalsiai apžiūrinėjo pilnas lentynas ir noriai pirko, nes atidarymo proga taikytos nuolaidos, buvo dovanėlių ir siurprizų.

Beje, 10 proc. nuolaidos visoms prekėms, išskyrus alkoholio ir tabako gaminius bei akcijines prekes, parduotuvėje bus taikomos visą savaitę nuo atidarymo. Tad pirkti naujojoje parduotuvėje vainutiškiams dabar labai naudinga.

„Šilutės prekyba“ šiuo metu turi 25 parduotuves. Kitais metais prekybininkai planuoja perstatyti dar dvi parduotuves, tuomet patogesnėmis sąlygomis džiaugsis Degučių ir Vilkyčių pirkėjai bei pardavėjos.