Vainutas: „Šypsokimės saulei, atrakinkime pavasarį”

1Pradinių klasių mokinukai pradėjo pavasarišką šventę Vainuto vidurinėje mokykloje. 1 – 4 klasių ir priešmokyklinio ugdymo grupė surengė pavasariškomis nuotaikomis dvelkiantį renginį.

Pagrindiniai renginio tikslai : ugdyti pagarbų santykį gamtai, mokytis išreikšti meilę gyvajai gamtai, ja džiaugtis, jausti atsakomybę. Renginį organizavo priešmokyklinio ugdymo grupės mokytoja Aldona Juknienė.

3Renginį vaikai pradėjo žygiu į Vainuto miestelį su atributika bei skanduotėmis. Vėliau šventė persikėlė į mokyklos aktų salę. Vaikai dainavo dainas, gilino žinias apie pavasarį, žaidė įvairius žaidimus.

Kiekviena klasė dainavo savo pasirinktas dainas bei pasakojo, ką žino apie pavasarį. Taip pat prisiminė ateinančią šv. Velykų šventę. Vaikai už aktyvumą buvo apdovanoti saldžiais prizais.

Vėliau pavasario šventę paminėjo ir vyresniųjų klasių mokiniai.

5 -12 klasių mokiniai turėjo padaryti inkilus (kiekviena klasė po 3). Iš inkilų išrinkti patys gražiausi ir apdovanoti jų autoriai. Jau tapo tradicija, kad inkilus kabina 12-okai. Tai simbolizuoja paskutinį pavasarį mokykloje.

12 klasės vaikinai išvežė inkilus į Vainuto apylinkes ir juos pakabino. Taip Vainuto vidurinės mokyklos mokiniai pasitiko ateinantį pavasarį.