Vainute apdegė mūrinis namas

 

gaisras vainuteGausios ugniagesių pajėgos pirmadienio vakarą skubėjo į Vainutą. Buvo gautas pranešimas, kad Pažangos gatvėje dega mūrinis gyvenamasis namas. Iš pradžių baimintasi, kad ugnies apimtame name galėjo būti žmonių, tačiau aukų pavyko išvengti.

Pranešimas, kad Šilutės rajone, Vainute, dega mūrinis namas bendruoju pagalbos centro numeriu 112 buvo gautas gruodžio 17 dieną 18 val. Po kelių minučių įvykio vietoje atsidūrė vainutiškiai ugniagesiai, kurie yra didelė paspirtis tokių nelaimių atveju. Jiems į pagalbą išskubėjo ugniagesiai iš Šilutės ir Žemaičių Naumiesčio.

Atvykę į įvykio vietą ugniagesiai pamatė per langus besiverčiančias liepsnas, jie baiminosi, kad viduje gali būti žmonių. Tačiau užgesinus ugnį paaiškėjo, kad namas buvo tuščias.

Kaimynai pasakojo, kad šiame name po močiutės mirties apsigyveno du jos anūkai – 48 ir 52 metų vyrai. Jie vedė asocialų gyvenimo būdą, būstas buvo apleistas.

Gaisro metu išdegė kambarys, sudegė langų paketai, virtuvėje aprūko ir išsilydė plastikinės dailylentės. Pavyko išgelbėti tik stogą.