Vainute: nuo šimtadienio iki Valentino linksmybių

vainutas dvyliktokaiVasarį Vainuto vidurinėje mokykloje netrūko renginių. Vienuoliktokai abiturientams surengė šimtadienį, visa mokykla šventė Valentino dieną.

Šimtadienį organizavę vienuoliktokai nustebimo filmukais apie kiekvieną dvyliktoką, netrūko gražių šokių ir dainų. Mokyklos direktorius Antanas Jonikas ir mokytojai abiturientams linkėjo geriausių rezultatų laikant egzaminus ir renkantis tolimesnį kelią.
Vakaro metu vyko apdovanojimai, pavadinti „Atsiskleidimai per 12 metų“. Kokių nominacijų tik nebuvo: „Metų blondimanas“, „Metų ateities profesija“, „Metų liepa“ ir t.t.

Šimtadienio dalyvius linksmino grupė „Karčema“.
vainuto valantono diena nugaletojai
Šv. Valentino dieną mokiniai į klases susirinko pasipuošę raudonos spalvos drabužiais. Labiausiai išsiskyrė 11 klasės merginos, segėjusios raudonas gėles plaukuose.

Renginio organizatoriai dešimtokai visus pasitiko prie paradinių durų užklijuodami po širdutę. Pertraukų metu skambėjo romantiška meilės muzika.

Po pamokų vyko kasmetinis krepšinio porų žaidimas „Taiklioji pora“. Žaidime dalyvavo savanorės poros iš visos mokyklos. Nugalėjo dvyliktokas Vytautas Mačinas ir vienuoliktokė Irutė Pociūtė.

Kitos dieno pavakarę mokyklos aktų salėje vyko renginys Valentino dienai, tema „Pasaulio šalys“. Varžėsi 8-12 klasių mokinių poros, o komisijoje buvo mokytojų poros: Ž. ir V.Žąsyčiai ir O. ir A.Jonikai.

Organizatoriai dešimtokai nustebino savo šokiu ir smagiomis užduotimis dalyviams. Labiausiai išsiskyrė 12, 9A ir 11B klasių poros. Vakarą pabaigėme smagioje diskotekoje.