Vainute vėl varžėsi dainų atlikėjai

 vainuto dainos 2Jau šeštą kartą Vainuto vidurinėje mokykloje surengtas dainų konkursas „Lai širdis dainuoja“. Šiemet į mokyklos aktų salę sugužėjo labai daug svečių ir dalyvių.

8-12 klasės bei jaunimo klubas „Saulėtekis“ turėjo paruošti trijų stilių dainas: liaudies, pop ir laisvai pasirinktą. Ir kokios dainos tik neskambėjo! Pačios populiariausios ir žinomiausios. Renginio dalyviai galėjo didžiuotis savo pasirodymais, jie tikrai buvo verti dėmesio.

Dalyvių pasirodymus vertino komisija, kurioje – žinomi mūsų krašto muzikantai: Žydrė Adomaitienė, Algirdas Petraitis, Jolanta Valskienė, Liudmila Kašėtienė ir Jokūbas Sadauskas.

Pertraukų metu žiūrovams koncertavo komisijos nariai ir renginio svečias Albinas Sakalauskas.

Konkurso laureatais tapo jaunimo klubas „Saulėtekis“, II vieta atiteko 11b, III vieta – 10a klasių dainininkams.

Išrinktos kiekvieno stiliaus geriausiai atliktos dainos: pop daina „Mama mia“ (10a klasė), liaudies daina „Močiutė kun padarė“ (9b klasė) ir laisvai pasirenkama daina „Meilės lietus“ (11a klasė).

Renginyje netrūko ir talentingų solistų, kurie taip pat buvo apdovanoti: Simona Cibauskaitė (8a), Donatas Linkis (8b), Dovilė Mišeikytė (9a), Inesa Švytoriūtė (10a), Laura Vaičiakauskaitė (10a), Simonas Rudminas (10a), Julija Urbonaitė (11a), Deimantė Jonelytė (11a) ir Irena Pociūtė (11b).

Mokyklos direktorius Antanas Jonikas ir jo pavaduotojas Vytautas Laurinaitis džiaugėsi sėkmingu renginiu, dėkojo dalyviams ir organizatoriams. Direktorius labai dėkojo renginio iniciatorei Onutei Jonikienei, šių metų organizatorei Loretai Mieliulytei, Daivai Jurašienei, Viktorijai Joniškaitytei ir Aidai Vindžigeslkienei, renginio vedėjams Agnei Juodžentytei ir Dainiui Sipariui.

Mokyklos ir miestelio bendruomenė patenkinta, kad renginys pavyko, tikime kad ateityje jis išpopuliarės visame rajone.

spaudos remimo fondas Projektas „Šilutės krašto kultūra ir žmonės: tradicijos, istorija, kūryba”.