Vainutiškiai sveikino savo kolegę

Vainuto 60 metePrieš savaitę maloni staigmena laukė į darbą atėjusios Vainuto seniūnijos žemės ūkio reikalų specialistės Danutės Lindžienės – seniūnijos kolektyvas pasveikino ją gražaus jubiliejaus proga.

D.Lindžienė specialiste žemės ūkio reikalams dirba nuo 2011 metų, o iš viso Vainuto seniūnijoje ji jau triūsia gerą dešimtį metų.

Pasak seniūno Vitalijaus Mockaus, tai labai darbšti, nuoširdi ir kantri moteris, seniai gyvenanti Vainute, gerai pažįstanti vietos žmones ir visada sąžiningai atliekanti jai pavestas pareigas.

Jubiliatę sveikino ne tik kolegos iš seniūnijos ir kitų tame pačiame pastate įsikūrusių įstaigų darbuotojai, bet atvyko ir ankstesnysis tiesioginis jos vadovas, buvęs Kaimo reikalų skyriaus vedėjas Alfredas Stasys Nausėda, dabartinis to paties skyriaus vadovo pavaduotojas Darius Lidžius.

Svečiai kolegei linkėjo ilgų metų, sėkmės darbe ir dar ilgai dirbti kaimo žmonių labui, anot A.S.Nausėdos, padėti tiems, kurių padėtis šiandienos Lietuvoje yra išties nelengva. D.Lindžienės žinios ir patarimai ūkininkams yra labai reikalingi.
 
Jubiliatei įteikta gėlių, taip pat vietos menininkės Juzefos Palubinskienės tapytas paveikslas, keletą maršų jos garbei sugrojo su Bikavėnų bendruomenės pirmininke Maryte Matevičiene kartu atvykę muzikantai Albinas Matevičius ir Kazys Budrys.