Vainuto bendruomenės dovana – renovuotas sporto aikštynas

VAINUTO SPORTO AIKSTYNO 3Rugsėjo 8 dieną Vainuto gimnazijoje oficialiai atidarytas renovuotas sporto aikštynas. Renovacijos metu iš esmės atnaujinta futbolo aikštelė su bėgimo takeliais ir šuoliaduobėmis bei pastatyta nauja daugiafunkcė sporto aikštelė, kurioje galima žaisti krepšinį, tinklinį ar kvadratą.

Pasak gimnazijos direktoriaus Antano Joniko, sporto aikštyno renovacijos darbai buvo baigti jau kovo mėnesį, tačiau oficialų iškilmingą atidarymą nuspręsta surengti tik dabar. Mat labai norėjosi, kad futbolo aikštelės ir aikštyno veja vešliai sužaliuotų.

Dėkingi bendruomenei ir „Lamatos žemei“

Vainuto gimnazijos moksleiviai ir sportuojantys vainutiškiai už renovuotą sporto aikštyną turi būti dėkingi Vainuto bendruomenės organizacijai, kuri tapo projekto iniciatore ir paragino gimnaziją teikti paraišką sporto aikštyno renovacijai. Sporto aikštyno renovacijos projektas gavo asociacijos „Lamatos žemė“ finansavimą – 450 tūkst. litų.VAINUTO SPORTO AIKSTYNO 2

Aikštyno renovacijos darbus atliko UAB „Stamela“. Jos vadovui Stanislovui Liepiui gimnazijos direktorius A.Jonikas dėkojo už kruopštų ir sąžiningą statybininkų darbą.

Sportuojanti mokykla ir bendruomenė

Direktorius A.Jonikas kalbėjo, kad Vainuto gimnazija yra daugelį metų pripažinta sportuojanti mokykla. Joje nuolat organizuojamos įvairios tarpklasinės varžybos, nugalėtojai dalyvauja rajono ir respublikos spartakiadose.

Ir atnaujinto sporto aikštyno atidarymo proga buvo organizuotos visos mokyklos įvairaus amžiaus grupių krepšinio, tinklinio ir futbolo varžybos, kuriose dalyvavo daug moksleivių ir netgi Vainuto bendruomenės komandos.

A.Jonikas tikisi, kad Vainute atgims seniūnijos futbolo komanda. Juk visi vainutiškiai gerai žino, jog Vainuto seniūnas Vitalijus Mockus ir gimnazijos pedagogas Algis Burzdžius yra tikros šio sporto legendos ir jų entuziazmas šiai sporto šakai dar neišblėsęs.

Direktorius pažadėjo, kad daugiafunkce sporto aikštele, kuri, beje, yra aptverta aukšta tvora ir su rakinamais vartais, sutartu metu galės naudotis ir visi sportuojantys vainutiškiai.
VAINUTO SPORTO AIKSTYNO 1
Sveikino valdžia

Į sporto aikštyno iškilmingą atidarymą atvyko savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, Savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Šeputis, Visuomenės sveikatos biuro direktorė Virginija Vaivadaitė. Visi jie linkėjo, kad jaunimas lankytų šią vietą, kad jų energija pasiliktų varžybų aikštelėje. O kad būtų su kuo žaisti, visi dovanojo įvairioms sporto šakoms skirtų kamuolių.

Atnaujintą sporto aikštelę pašventino Vainuto parapijos klebonas Dainoras Židackas.

Visi minėti svečiai tapo ir „Taikliosios rankos“ varžybų dalyviai. Gimnazijos direktoriaus pavaduotoja Laima Barakauskienė kiekvieną svečią pakvietė mesti kamuolį į krepšį po penkis kartus. Paaiškėjo, kad visiems valdžios atstovams reikia dar daug sportuoti – tik merui ir seniūnui į krepšį pavyko pataikyti po vieną kartą…