Vainuto neįgaliesiems ir toliau vadovaus A.Lileikienė

lileikiene anelePraėjusią savaitę į ataskaitinį susirinkimą susirinkę Vainuto neįgalieji pasveikino jubiliatus ir savo pirmininke vėl išrinko jau 13 metų jiems vadovaujančią Anelę Lileikienę.

Sukakčių šie metai vainutiškiams nepagailėjo. Įvairių jubiliejų progomis ketvirtadienio susirinkimo metu pasveikinti Valerija Remeikienė, Rasa Gečaitė, Elena Birbalienė, Tomas Bizauskas, Stasė Grikšienė, Aivaras Vilčauskas, Janina Šimkienė, Petras Kurmis.

Kiek anksčiau namuose buvo aplankyti ir taip pat pasveikinti Filomena Kurlinkienė, Algis Pielikis, Albinas Bliūdžius, Kazimiera Agintienė.

Visiems jubiliatams įteikta gėlių ir dovanėlės.

Pirmininkė A.Lileikienė sakė, kad ji norėtų dažniau aplankyti saviškius neįgaliuosius, bet nemažai poskyrio narių gyvena atokiuose seniūnijos kaimuose ir net vienkiemiuose, tad tai padaryti yra labai sunku.

A.Lileikienė taip pat sakė jau kuris laikas bandanti atsisakyti pirmininkės pareigų. Ji apgailestauja kartais pritrūkstanti šiam darbui ir laiko, ir jėgų. Be to, sako mananti, jog būtų gerai, jei pirmininkavimo vairą perimtų naujas ir naujų idėjų turintis žmogus.

Tačiau poskyrio neįgalieji nusprendė kitaip. Pirmininkei užsiminus, kad norėtų neįgaliųjų poskyrio vairą perleisti į kitas rankas, jie buvo vieningi: vienbalsiai nutarė, kad ir toliau norėtų, jog jiems vadovautų A.Lileikienė.

Susirinkime dalyvavusi Šilutės neįgaliųjų draugijos pirmininkė Laimutė Dulkytė palinkėjo sėkmės ir dar kartą perrinktai pirmininkei, ir visiems Vainuto neįgaliesiems.