Vainuto seniūnijoje sulaikyti du jauni reketininkai

handcuffedŠilutės rajono policijos pareigūnus nustebino aršūs ir įžūlūs jaunuoliai, kurie jautėsi tarsi apylinkių mafijos tūzai. Pareigūnai du vaikinus sulaikė Šilutės rajone, praneša portalas lrytas.lt.

Per sulaikymo operaciją jaunuoliai mėgino išsisukti ir ėmė muštis su policininkais. Ši sulaikymo operacija vainikavo dviejų vietos šutvių konfliktą.

Pareigūnų duomenimis, dvi jaunuolių grupės susimušė Vainute penktadienį. Varžovus sumušę jaunuoliai savo aukoms pasiūlė susimokėti už taiką ir ramybę ateityje.

Iš nukentėjusių mušeikos iš pradžių prašė kelių tūkstančių litų, tačiau po derybų kaina sumažėjo – reketininkai patikino, kad pasitenkins ir keliais šimtais.

Gavę informacijos apie galimai nusikalstamą veiką, pareigūnai šeštadienį nuvyko į Balčių kaimą. Policininkai sulaikė 20 ir 26 metų Vainuto seniūnijos gyventojus, kuriuos įtarė smurtu viešoje vietoje ir reketu.

Per sulaikymą įtariamieji aktyviai pasipriešino. Per grumtynes kriminalinės policijos pareigūnai patyrė traumas, tačiau sugebėjo sutramdyti jaunuolius.

Pas vieną iš įtariamųjų buvo rastas revolveris. Abu vaikinai uždaryti į areštinę.