Vairavimo mokykla „Šoferiukai“ įžengė į Švėkšną

soferiukai kolektyvas_sveksnojeVairavimo mokyklą dabar turi ir plačios Švėkšnos apylinkės gyventojai – šio miestelio centre duris atvėrė UAB „Šoferiukai“ filialas.

Naujoji vairavimo mokykla įsikūrė Liepų g. 17 name, darbą ji pradės kartu su kitomis mokyklomis – rugsėjo 1-ąją. Čia vairavimo gudrybių mokys švėkšniškiams gerai pažįstamas instruktorius Rimvydas Sorakas, turintis ir vairavimo mokytojo, ir instruktoriaus kvalifikaciją.

Švėkšnos seniūnijos vadovai džiaugiasi, kad miestelyje daugėja paslaugų, ir sako, jog tai geriausias įrodymas, kad Švėkšna klesti.

Strategija – eiti į seniūnijas

„Šoferiukai“ – rajone gerai žinoma vairavimo mokykla, kurią prieš 8 metus įkūrė šviesios atminties verslininkas Albinas Knapkis. Verslą perėmęs jo sūnus Simas Knapkis sako norintis tęsti tėčio planus, o vienas jų buvo kaip tik siūlyti vairavimo mokymus atokesnių rajono vietovių gyventojams. Verslininkas neabejoja, kad tik taip galima suteikti galimybę daugeliui kaimo žmonių lengviau įsigyti vairuotojo pažymėjimus, nes keletą kartų per savaitę važinėti į kursus Šilutėje daugelis tiesiog neturi galimybės.

„Esu įsitikinęs, kad tokia strategija – pati teisingiausia, nes žinau, jog daug šiandien sėkmingai važinėjančių mūsų mokinių tiesiog nebūtų gavę vairuotojo pažymėjimo, jei nebūtų turėję galimybės mokytis arti savo gyvenamosios vietos. Nes mokantis reikia suderinti savo darbo laiką su retai bevažinėjančių autobusų grafikais, be to, nuolatinės kelionės į Šilutę nemažai kainuoja“, – sako S.Knapkis.

Todėl „Šoferiukai“ jau ne vienerius metus turi savo filialus Pagėgiuose ir Žemaičių Naumiestyje, o dabar galimybę mokytis vairuoti suteikia ir Švėkšnos seniūnijos žmonėms.

Žinoma, daugiausia būsimųjų vairuotojų – iki 200 kasmet – mokosi Šilutėje, senosios geležinkelio stoties pastate įsikūrusioje pagrindinėje mokyklos klasėje. Bet ir filialuose kasmet paruošiama dar maždaug tiek pat naujų vairuotojų.

Didžiausias turtas – darbuotojaisoferiukai klase_sveksnoje

„Šoferiukų“ kolektyve šiuo metu dirba 12 žmonių, ir pasak jų vadovo, tai didžiausias įmonės turtas. S.Knapkis pasakoja, jog konkuruoti su kur kas geresnę materialinę bazę turinčiomis uostamiesčio mokyklomis yra labai nelengva, ir tai gali padaryti tik ypač aukštos kvalifikacijos specialistai. Kad būtent tokie susibūrė į „Šoferiukus“, rodo ir šiemet žurnalo „Reitingai“ atlikto tyrimo rezultatai, apie kuriuos jau rašė „Šilutės naujienos“.

Tyrimo duomenimis, ši šilutiškių vairavimo mokykla – viena geriausiai dirbančių apskrityje: daugiau nei pusė jos mokinių C ir CE kategorijos vairavimo egzaminus išlaiko iš pirmo karto.

„Įvertinimas, žinoma, džiugina. Jį pasiekėme tik todėl, kad mūsų žmonių darbas kompensuoja kur kas turtingesnę klaipėdiečių mokymo bazę. Tik profesionalumu pajėgiame su jais konkuruoti“, – sakė S.Knapkis.

„Šoferiukų“ vairavimo klasės atidaryme Švėkšnoje dalyvavęs Švėkšnos seniūnas Alfonsas Šeputis pasidžiaugė, kad seniūnija patraukli naujam verslui, žmonės turės galimybę kur kas patogiau mokytis vairuoti.