Vairuotojams Dariaus ir Girėno gatvėje teks būti atidesniems

1 eismas dariaus ir gireno gatveTie, kas buvo įpratę netrukdomai savo automobilį pastatyti Šiutėje,  Dariaus ir Girėno gatvėje, šalia AB „Šilutės baldai“ valgyklos, nuo šiol turės gerai paieškoti tam tinkamos vietelės. Mat rajono Saugaus eismo komisija priešpaskutiniame savo posėdyje nusprendė, kad rekonstruojamos Dariaus ir Girėno gatvės kelkraštyje, ties „Šilutės baldų“ įmonės valgykla, bus užbrėžta sustoti draudžianti geltona linija.

Dingo privažiavimas prekių tiekėjams

„Šilutės baldų“ vagyklą pamėgę lankytojai buvo įpratę, kad čia atvykę papietauti savo automobilius palikdavo šalia valgyklos esančioje aikštelėje. Dar viena sustojimo vieta buvo ir prie antrųjų valgyklos durų – čia visada sukdavo prekes atvežę tiekėjai.
Valgyklos direktorė Virginija Vaitiekienė komisijos posėdyje pasakojo, jog padėtis iš pagrindų pasikeitė pradėjus gatvės rekonstrukciją. Jos metu sustojimo vietų buvusio šaligatvio vietoje įrengta žymiai daugiau, tačiau buvo panaikinta prie valgyklos antrųjų durų buvusi aikštelė, į kurią nuolat atvažiuoja didelės prekių tiekėjų mašinos.

Pasak direktorės, dabar produktų tiekėjai priekaištauja, kad jų automobiliai nebegali privažiuoti iki valgyklos, mat visas stovėjimo vietas užima baldininkų ir kitų šilutiškių automobiliai. Ne kartą valgyklos darbuotojams ir šeimininkams prekes teko išsikrauti ir stovint tiesiog gatvėje. Tai yra labai nesaugu, be to, smarkiai trukdo eismui.

Todėl V.Vaitiekienė prašė ties valgykla pastatyti sustoti draudžiantį ženklą, kuris negaliotų tik prekių tiekėjams.

Liniją nubrėš seniūnija

Gatvės rekonstrukcijos projektą kuruojantis Savivaldybės Ūkio skyriaus specialistas Mindaugas Oželis priminė, kad gatvės rekonstrukcijos projektas buvo viešinamas dar nepradėjus darbų ir išsakyti savo nuomones bei pareikšti pageidavimus galėjo visi, kas norėjo. Tačiau sulaukta vos vieno žmogaus pasiūlymo, į jį buvo atsižvelgta. O dabar, kai darbai jau baigiami, atsirado ir pretenzijų.

Visgi Arvydo Gorodecko vadovaujama Eismo saugumo komisija nutarė tenkinti valgyklos vadovės prašymą – ties valgykla netrukus bus nubrėžta sustoti draudžianti geltona linija. Linija bus 12 metrų ilgio ir čia susidarys laisvos vietos 2-3 tiekėjų automobiliams sustoti.

Liniją savo lėšomis nubrėžti turės ne verslininkai, bet Šilutės seniūnijai, nes gatvė – viešoji vieta.