Vairuotojų negąsdina nei gresianti atsakomybė, nei tikimybė ką nors sužaloti (video)

policijaTauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Tauragės apskr. VPK) Kelių policijos skyriaus pareigūnai šių metų balandžio 29 d. Tauragėje, Pagėgiuose ir Šilutėje vykdė eismo saugumo kontrolės priemonę, kurios metu buvo tikrinimas vairuotojų blaivumas bei nustatinėjami kiti pažeidimai.

Nors šį sykį asmenų, nesilaikiusių Kelių eismo taisyklių ne tiek ir daug, tačiau pažeidimų pobūdis vis dar stebina. Vairuotojai nesibaimina sužaloti ne tik savęs, bet ir kitų žmonių, sėsdami už vairo išgėrę.

Tauragėje pareigūnai sustabdė vieną 33 metų asmenį, kuris įpūtė 1,92 promilės. Už transporto priemonės vairavimą, kuomet nustatomas vidutinis girtumas, vairuotojui gresia bauda nuo penkių šimtų septyniasdešimt devynių iki aštuonių šimtų šešiasdešimt aštuonių eurų su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo dvejų iki trejų metų arba administracinis areštas nuo dešimties iki trisdešimties parų su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo dvejų iki trejų metų.

Dar dviem sustabdytiems vairuotojams iš Šilutės ir Pagėgių buvo nustatytas lengvas girtumo laipsnis – Šilutės gyventojas įpūtė 0,88 promilės, o Pagėgių – 0, 87 promilės. Įkliuvo ir toks šilutiškis, kuris buvo ne tik išgėręs (0,76 prom. alkoholio), bet dar ir neturėdamas teisės vairuoti. Tai jau ne pirmas kartas, kuomet vyras sėdo už vairo išgėręs.

Taip pat Tauragėje bei Pagėgiuose dviem asmenims buvo surašyti protokolai už chuliganišką vairavimą.

Tauragės apskr. VPK pareigūnai ragina visus eismo dalyvius kelyje elgtis atsakingai ir laikytis kelių eismo taisyklių.