Vaivos Budraitytės namuose – visas zoologijos sodas ir drakonų būrys

Duok labasIš Šilutės rajono Pašyšių kaimo kilusi Būrėja Vaiva Budraitytė jau seniai nesistebi, kai prie savo namų slenksčio randa žmonių paliktą gyvūną. Aplink gyvenantys žmonės žino, kad geraširdė būrėja nepaliks likimo valiai benamio ar sužeisto gyvūno, paukštelio.

Kartą Vaiva prie durų rado net egzotišką vėžlį, kurį atidavė į Kauno zoologijos sodą, o už tokią vertingą dovaną galėjo net metus nemokamai grožėtis Zoologijos sodo gyventojais su visa šeima.

Šiandien Vaivos ir jos vyro Gaudento namuose gyvena trys katės, du čiau čiau veislės šunys, vėžlys, papūgėlė ir daugybė žuvyčių septyniuose akvariumuose. Tiesa, šiemet Vaivos namuose apsigyveno ir visas pulkas drakonų figūrėlių, kurie simbolizuoja kiekvieną šeimos narį.

Katės atkeliavo iš gyvūnų prieglaudos. Vieną jų, Knygę, Gaudentas padovanojo mylimai žmonai, pamatęs viename prekybos centre.

Duok labas„Mūsų namuose labai daug knygų, taigi, Gaudentas nusprendė, kad tokios intelektualios katės, kuri priklydo į knygyną, o ne į mėsos parduotuvę, nepaimti būtų tikra nuodėmė”, – juokiasi Vaiva. Dabar juoda kaip angliukas Knygė laiminga gyvena naujųjų šeimininkų namuose.

BTV laidoje „Duok labas” Vaiva Budraitytė atskleis įdomių paslapčių apie naminius gyvūnus. Kodėl nereikia verkti ir gedėti mylimo gyvūno?

„Mirdamas šuo išsineša iš namų nelaimę ar ligą, todėl, jei jūsų mylimas augintinis iškeliavo į šunų rojų, neverkite, o padėkokite jam už tai, kad jis išsinešė kažkokią bėdą”.

Kaip išsirinkti sau tinkantį gyvūną? Kokie metai geriausi įsigyti augintinį ir kodėl, net viliojami kepta vištiena, Vaivos šunys nesutiko filmuotis svetainėje? Įdomūs ir magiški pokalbiai apie gyvūnus jau šį sekmadienį 8.00 val. laidoje „Duok labas” per BTV.

Duok labas