Vakar Šilutės rajone siautėjo ugnis

gaisras GirininkuoseVakarykštė diena, ketvirtadienis, buvo itin karštas Šilutės ugniagesiams ir specialiosioms tarnyboms. Apie 13 val. Žiogaičių kaime liepsnojo ūkinis pastatas, pavakare gelbėtojai skubėjo į šalia Šilutės esančius Rumšus, kur neįgalus vaikas žiebtuvėliu padegė lovą, o apie 18 val. Girininkuose suliepsnojo gyvenamasis namas.

Taip pat gauti pranešimai apie degantį automobilį Švėkšnoje ir elektros skydinę Šilutėje, Ramučių gatvėje, tačiau šiems gaisrams likviduoti ugniagesių pagalbos neprireikė.

20160303 170426Gaisras Ziogaiciu kaimeKetvirtadienį apie 9 val. buvo gautas pranešimas, kad Švėkšnoje dega lengvasis automobilis VW PASSAT. Tačiau vėliau ugniagesiai buvo atšaukti, nes savininkas savo turimomis priemonėmis transporto priemonę užgesino.

Kitas gaisras kilo Žemaičių Naumiesčio seniūnijoje Žiogaičių kaime. Apie 13 val. pranešta, kad dega ūkinis pastatas, kurio viduje yra gyvuliai. Atvykus ugniagesiams pastatas liepsnojo atvira ugnimi.

Ugniagesiai su gyventojų pagalba iš ūkinio pastato išvarė penkis raguočius ir tris kiaules.

Gaisro metu apdegė ūkinio pastato stogo konstrukcijos, gyvuliams skirtas šienas, statybinės medžiagos, malkinė.

Incidento metu žmonės nenukentėjo.

Ugniagesiams gelbėtojams gaisro priežastis kol kas nėra žinoma.

Tos pačios dienos pavakarę specialiosios tarnybos skubėjo gelbėti trijų žmonių šalia Šilutės esančiame Rumšų kaime, viensėdyje, kur kilo gaisras gyvenamajame name. Čia be priežiūros paliktas neįgalus vaikas žaidė su ugnimi ir žiebtuvėliu padegė lovą.

Ūkiniame pastate tuo metu buvusi sodybos šeimininkė pamatė iš gyvenamojo pastato virstančius tirštus dūmus.

Jos nerimą tuo momentu sustiprino ir tai, kad namuose buvo dar viena mažametė mergaitė.

Moteris puolė skambinti dukrai, pastaroji iškvietė ugniagesius.

Gaisro metu apdegė lova, čiužinys, sienos.

Apie 18 val. užsiliepsnojo Juknaičių seniūnijoje Girininkų kaime esanti medinė sodyba. Atvykus ugniagesiams, stogas jau buvo įkritęs į vidų, pastatas degė atvira liepsna.

Gaisro metu nudegė pastato stogas, perdengimas, sudegė viduje buvę daiktai. Apdegė 5 metrų  atstumu nuo gaisravietės stovėjusi medinė pirtelė. Namo savininkas išvykęs į užsienį atostogauti, šiuo metu inspektoriai aiškinasi kas galėjo sukelti gaisrą.

Praėjusią naktį, apie 00 val. 40 min. ugniagesiai dar gavo pranešimą, kad dega elektros skydinė Ramučių gatvėje esančioje transfamotorinėje. Elektros budėtojai pranešė, kad ugniagesių pagalba nereikalinga, gaisrą užsigesino jie patys.