Valdas Lacko pristato švedų kompozitoriaus dovanotą dainą

Valdas Lacko Vasaros kalbaNacionalinėje Eurovizijos atrankoje didelio pasisekimo sulaukęs rusniškis dainininkas Valdas Lacko įrašė naują kūrinį – dainą „Vasaros kalba“, kuri sukurta drauge su žymiu Švedijos muzikos ir tekstų autoriumi, daugelio hitų kūrėju Lars E. Carlsson.

Švedų kompozitorius dainininką V.Lacko pastebėjo būtent Nacionalinės Eurovizijos atrankos laidose.

Valdas pasakoja, kad švedas jau pirmajame savo laiške jam atsiuntė dainą: „Prisegtuke radau dovaną nuo Lars – naują dainą. Jis pasiūlė sukurti lietuvišką tekstą ir įdainuoti lietuvišką šios dainos variantą. Man buvo labai smagu būti pastebėtam patyrusio užsienio kompozitoriaus, kuris yra sukūręs daugybę hitų Švedijoje“, – pasakoja atlikėjas.

Žodžius naujajai dainai „Vasaros kalba“ parašė V.Lacko bičiulis, taip pat rusniškis Vitalijus Deniušas, kuris, beje, yra ir dainos „Stay tonight“, su kuria Valdas dalyvavo Nacionalinėje Eurovizijos atrankoje, lietuviško teksto autorius („Du sparnai“).

„Valdas – labai įdomus atlikėjas. Po Eurovizijos atrankos susiradau jį ir mes nuo šių metų pavasario dirbome prie šios dainos, – sako dainos muzikos autorius, švedų kompozitorius Lars E. Carlsson. – Valdas su kompanija sukūrė labai gerą dainos versiją. Man labai patinka. Daina skamba puikiai!“

Anot Valdo, kompozitorius Lars  E. Carlsson nesitikėjo tokio puikaus galutinio rezultato: „Išgirdęs galutinį lietuvišką savo dainos variantą jis buvo labai patenkintas mano atlikimu. Labai tuo džiaugiuosi“, – sako dainininkas.

Prie naujosios V.Lacko dainos „Vasaros kalba“ kūrimo prisidėjo lietuvių kompozitorius Paulius Jasiūnas, vokalistė Agnė Michalenkovaitė, gitaristas Eligijus Žilinskas.

„Be galo gera sutikti tokių žmonių, su kuriais savo klausytojams gali pateikti ne vieną muzikinę staigmeną. Tikiuosi, ši daina bus maloni staigmena mano klausytojams“, – tikisi Valdas.