Valdžia kalba apie regiono plėtrą, bėgikų maratoną ir STT tyrimą

SPAUDOS KONFSavivaldybės vadovų lapkričio mėnesio spaudos konferencijoje pateikta informacija apie mėnesio įvykius ir atliktus darbus. Informaciją pateikė meras Vytautas Laurinaitis, jo pavaduotojas Sigitas Šeputis bei Savivaldybės administracijos direktorius Virgilijus Pozingis.

Šilutėje Regiono plėtros komiteto posėdis
Meras V. Laurinaitis paminėjo naujieną, kad Klaipėdos regiono plėtros komitetas posėdžiavo Šilutėje. Čia pirmą kartą į regiono plėtros komiteto posėdį suvažiavo regiono savivaldybių vadovai. Posėdžių vietą savivaldybėse pasiūlė pats V. Laurinaitis, tad jam pirmąjam tokį posėdį ir teko organizuoti. V. Laurinaičio teigimu, gruodžio mėnesio pradžioje kitas Klaipėdos regiono plėtros komiteto posėdis bus surengtas Kretingoje.

Šilutėje įvykusiame posėdyje baigtos dalinti šių metų komiteto biudžeto lėšos. Dalis šių lėšų atiteko ir Šilutei. Pasak mero, gauta lėšų, kurios atiteks „Ąžuoliuko“ darželiui bei Šilutės meno mokyklos tvarkymui.

Planuojama rengti bėgimo maratoną

V. Laurinaitis papasakojo apie pagėgiškės Vlados Musvydaitės bei mūsų kraštietės Justinos Verbickaitės vizitą. Šios moterys yra daugiatūkstantinių bėgimo maratonų organizatorės, šiemet jos organizavo maratono varžybas Kaune, kur dalyvavo ir Šilutės bėgikai. Kitų metų liepos mėnesį jos organizuotų tokį maratoną Šilutėje, kuriame, manoma, dalyvautų apie 4 000 bėgikų. Mero žiniomis, tokio maratono organizavimas atsieitų apie 15 tūkst. Eur.

Savivaldybė organizuos suinteresuotų rajono įstaigų vadovų susirinkimą ir dalinsis išlaidas. V. Laurinaičio nuomone, tokio renginio finansiniais rėmėjais galėtų tapti ne tik Savivaldybė, bet ir Jaunimo organizacijos, Visuomenės sveikatos biuras ir t.t.

Meras laukia STT atsakymo

Meras V. Laurinaitis buvo paklaustas kaip vertina situaciją, kuri susidarė pasirinkus Šilutės ligoninės vyr. gydytoju Viktorą Šileikį. Jis sakė, kad dabar skubėti nėra kur. Žiniasklaidoje paskebta informacija yra įdomi, tačiau joje paskelbti duomenys pagrįsti tik elektroniniais laiškais. Meras turimą informaciją sakė pateikęs Specialiųjų tyrimų tarnybai su prašymu ištirti.

Pasak mero, ligoninės vadovo konkursui būtų pakakę ir V. Šileikio Kauno medicinos instituto diplomo.

Dabar kai yra prielaidos ir apie kitą diplomą, jog jis gali būti suklastotas, situaciją reikia tirti, nes tai jau nebe kompetencijos, bet žmogiškųjų savybių klausimas.

Meras mano, kad jeigu abejonės dėl diplomo neteisėtumo pasitvirtins, gali tekti pakartoti konkursą arba konkurso komisijai parinkti du pretendentus iš jau registruotų. Tačiau, jis prisipažino, kad dar nesidomėjo ir tiksliai nežino, kaip turės pasielgti.