Valgyklos „Šyša“ klientai cepelinų dieną suvalgė 170 porcijų

Sysos cepelinai1Jau trečią kartą įvairių šalių lietuviams minint Pasaulinę cepelinų dieną, šiemet ją kartu su savo klientais paminėjo ir seniausios Šilutėje viešojo maitinimo įmonės – valgyklos „Šyša“ kolektyvas: penktadienį čia pietaujantiems savo klientams šios valgyklos moterys pagamino daugiau nei 170 porcijų cepelinų.

Įprastomis dienomis valgykloje „Šyša“ pagaminama ir parduodama apie pusšimtį cepelinų porcijų su įvairiais įdarais. Tačiau sužinojusios, kad vasario 7-ąją jau trečią kartą bus minima Pasaulinė cepelinų diena, šios valgyklos virėjos, vadovaujamos Ritos Mauricienės, sumanė ta proga pamaloninti savo klientus. Nors vasario 7-oji buvo sekmadienis, o tądien valgykla nedirba, virėjos cepelinų dieną surengė penktadienį. Tądien jos ne tik pagamino žymiai daugiau nei įprastai šio lietuvių ypač mėgiamo patiekalo, bet ir pardavinėjo jį su nuolaida – porcija kainavo 20 euro centų mažiau nei įprastai.

Suskaičiavus paaiškėjo, kad penktadienį „Šyšoje“ suvalgyta net 160 porcijų cepelinų su mėsa ir dar 13 porcijų – su varške. „Tai išties rekordiniai skaičiai“, – sakė valgyklos virėjos.

Valgykloje pietavę ir kalbinti šilutiškiai neslėpė, kad malonu, jog akcijomis galima pasinaudoti ne tik parduotuvėse, bet ir viešojo maitinimo įstaigose. O virėjos tikino, jog tokių akcijų ateityje čia bus ir dažniau.