Vartojimo paskola namams – puoselėjantiems savo buitį

Sandra TamaauskienArtėja vasara, ir visų mintys nejučia nuklysta į savus namus ir jų aplinką. Vieniems norisi susitvarkyti staiga prakiurusį stogą, kitiems – pagaliau baigti jau ir taip ilgai užsitęsusias statybas ar atnaujinti apgriuvusią ir peizažą gadinančią tvorą.

Kai labai norisi, kad svajonės virstų realybe, o papildomų santaupų nėra, DNB bankas siūlo išeitį – „Vartojimo paskolą namams“.

2016 metais DNB banko atlikto tyrimo rezultatai parodė, jog žmonės linkę skolintis ilgalaikiams, jiems itin svarbiems dalykams. Pavyzdžiui, 13 proc. respondentų skolinosi naujo būsto įsigijimui, o net ketvirtadalis (25 proc.) – savo būsto remontui.

„Mūsų klientų apklausa ir išryškėjusios skolinimosi tendencijos rodo, kad žmonėms, norintiems puoselėti savo namus, pritrūksta finansinių resursų. Susitaupyti kelionei yra viena, bet jei prireikia būsto remonto ar naujo garažo – išlaidos išauga ir santaupų gali nebeužtekti. Todėl, pastebėję paskolos buičiai poreikį, nusprendėme pasiūlyti naują paslaugą – „Vartojimo paskolą namams“. Ji – geriausias sprendimas norintiems atnaujinti savo gyvenamąją aplinką, įsigyti sodo namelį, sklypą ar net nebrangų būstą“, – sako DNB banko Klaipėdos konsultacijų centro ir Šilutės skyriaus vadovė Sandra Tamašauskienė.

DNB banko siūloma „Vartojimo paskola namams“ gali būti nuo 4 tūkst. iki 20 tūkst. eurų. Patogu ir tai, kad planuojantiems skolintis nereikia įkeisti įsigyto turto. Be to, suteikiama galimybė gauti paskolą be bendraskolio.
„Vartojimo paskola namams“ ypatinga tuo, kad jai taikomos gerokai mažesnės nei įprastos vartojimo paskolos palūkanos. Taip pat klientui siūlomas lankstus paskolos grąžinimo laikotarpis.

Atsižvelgiant į pasiskolintą sumą, grąžinimo laikotarpis gali būti nuo 1 iki 10 metų. Pasirinkus ilgesnį laikotarpį, mėnesinė įmoka bus pakankamai maža.

Tad kaip žinoti, kada geriausia rinktis „Vartojimo paskolą namams“?

Jūsų dėmesiui – keli apsispręsti padėsiantys DNB banko Klaipėdos konsultacijų centro ir Šilutės skyriaus vadovės S.Tamašauskienės patarimai.

1. Kuriantiems savo namus
Statote savo namą, bet jo užbaigimui pritrūkote lėšų. „Vartojimo paskola namams“ suteiks galimybę greitai ir be papildomo turto įkeitimo užbaigti statybas. Priklausomai nuo individualios situacijos, ši naujoji DNB paskola gali būti suteikiama ir tiems, kurie nori įsirengti būstą, nors jau turi paskolą, skirtą būsto su daline apdaila pirkimui.

2. Planuojantiems įsigyti namus nedideliame mieste
Svarstantiems galimybę įsigyti būstą nedideliame miestelyje, kurio kaina nėra aukšta, nebūtina imti įprastos būsto paskolos ir įkeisti perkamo turto. Jei nekilnojamojo turto suma yra vartojimo paskolos ribose – nuo 4 tūkst. iki 20 tūkst. eurų – patogiau rinktis „Vartojimo paskolą namams“.

3. Neatidėliotiniems darbams
Tokių darbų tikrai atsiranda kiekvienuose namuose. Pavyzdžiui, jei jūsų rajone vykdomas gamtinių dujų įrengimo projektas ir visiems gyventojams privaloma įsivesti dujas. Tam, suprantama, reikalingos papildomos lėšos.

Arba, jei nepasirūpinote turto draudimu ir namuose netikėtai įvyko avarija – trūko kanalizacijos vamzdis, prakiuro stogas ir panašiai.

Ši paskolos rūšis pravers, jei santaupų neturite ar jų nepakanka, kad neatidėliotinus darbus galėtumėt atlikti iš karto.

4. Buities gražinimui ir gerinimui.
Kiekvienam, žinoma, norisi puoselėti savo namus ir aplinką. Pavyzdžiui, sumanėte įsirengti pirtį ar židinį arba tiesiog suremontuoti tvorą ir pastatyti garažą. Susitaupyti tokiems darbams taip pat reiktų nemažai laiko, tad pasirinkus vartojimo paskolą darbus bus galima pradėti iš karto, o pasiskolintos sumos atidavimo terminas leis lanksčiau planuoti savo finansus.

 

Reklama: kku.lt