Vasarą palydėkime su trenksmu!

10x15 Silutes Palydos-2Prieš akis – liūdėti dėl pabėgusio šiltojo metų laiko neleisiantis paskutinis vasaros savaitgalis ir jo renginiai Šilutėje bei rajone.lauciai

Penktadienį nuo 19 val. paošti į Šilutės mažųjų laivų uostą kvies muzikinė vasaros uždarymo fiesta „Vasaros palydos“. Su vasara linksmai atsisveikinti padės garsūs pop muzikos atlikėjai: merginų grupės HIT, MAN-GO, 69 danguje, Audrius Janonis, Vytautas Šiškauskas ir Tautinis brandas!

Tą pačią dieną 14 val. artojų varžytuvėmis Mantvydų kaime su vasara atsisveikins Saugų seniūnijos ūkininkai.

Šeštadienį nuo 16 val. savo kaimo šventę švęs Laučiai. Laučiškiai ir svečiai, jūs esate laukiami šventės atidaryme, sportinėse rungtyse, grupės „Nerija“ koncerte, degant šventinį laužą ir trypiant diskotekoje. Šventės programa -plakate.

Vasaros palydetuves su zirtgaisIrgi šeštadienį, 16 val., Šilutės mažųjų laivų uoste vyks iniciatyvių plungiškių organizuojamos akcijos „Kamuolio skrydis suvienija Lietuvą“ filmavimas.

Sekmadienį nuo 12 val. šventėje „Vasaros palydėtuvės su žirgais“ žirgų šuoliais vasarą išlydės Juknaičiai. Jūsų lauks žirgų jojimo varžybos, estafetės su žirgais ir žiūrovais, galimybė laimėti prizus, pasivažinėti karieta, pajodinėti!

Turiningo savaitgalio!

Nepamirškite, kad pirmadienį, rugpjūčio 31 d., 18.30 val., prie Šilutės kultūros ir pramogų centro vyks PASKUTINIS šį sezoną BURBULIATORIUS.