Vasarą pasitikime triukšmingai su vestuvių muzikantų festivaliu Švėkšnoje

DSCF4701Tuoj versime naują mėnesį kalendoriuje ir žengsime į birželį, kuris žymi vasaros pradžią. Tuomet dažniau galėsime dalyvauti įvairiuose renginiuose, šventėse, koncertuose. O kur geriau pradėti švenčių maratoną, jeigu ne Švėkšnoje, Vestuvių muzikantų festivalyje.

Čia jau šeštąjį kartą suvažiuos populiariosios muzikos atlikėjai iš įvairių Lietuvos vietovių, kurie nusiteikę linksminti susirinkusiuosius iki pat vėlyvo vakaro. Planuojama, jog šiemet Švėkšnos parke pasirodys per 30 grupių ir pavienių dainininkų. Festivalis vyks birželio 3 d. (sekmadienį), pradžia – 13:30 val.

Žinoma, Švėkšnoje laukiami ne tik norintys pašėlti ir smagiai praleisti laiką, bet šis festivalis ir puiki proga atvykti tiems, kurie ateityje planuoja rengti savo asmenines šventes, todėl ieško, kas galėtų jose linksminti. Neabejojame, jog čia tikrai atsirinksite vieną ar keletą iš daugelio pasirodymų, kurie jums bus priimtini.

„Renginys nemokamas, tad tai unikali proga ne tik aplankyti mūsų gražų miestelį, pasivaikščioti po išpuoselėtą grafų Pliaterių parką, pasigrožėti šv. Jokūbo bažnyčios didybe, bet ir turiningai papramogauti“, – sako festivalio organizatorius Vytautas Raibys.

Be melodingų ritmų ir skambių balsų, organizatoriai šventės dalyviams žada įvairių žaidimų, kitų linksmybių. Renginyje galėsite skanauti įvairių valgių, atsivėsinti gaivinančiais gėrimais.

 Pirmą kartą festivalis vyko 2013 m. birželio 2 d., minint Tėvo dieną. Vėliau kiekvienais metais stengiamasi, kad šios šventės metu būtų pagerbiami ne tik vestuvininkai, bet ir tėveliai. Ne išimtis ir šeštasis festivalis – jo metu tikrai nebus pamiršti mylimi tėvai.