Vasarį gimė pirmieji šiemet dvynukai

dvyniaiSkaičius 33 jau du kartus įrašytas į šių metų Šilutės rajono demografinės statistikos lentelę. Ir abu kartus – į gimimų grafą. Taigi ir sausį, ir vasarį Šilutės rajono gyventojų skaičių papildė po 33 naujagimius.

O mirčių buvo gerokai daugiau – sausį mirė 56 žmonės, vasarį – 46.

Kiti vasario demografiniai rodikliai: 9 santuokos (sausį – 14) ir 3 ištuokos (sausį – 14).

Šilutės r. savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriaus vedėjos Lilijos Valaitienės duomenimis, vasarį įregistruota 12 naujagimių mergaičių ir 21 berniukas. Iš jų 20 tapo Šilutės miesto gyventojais, 13 – seniūnijų gyventojais.

Vasarį pasaulį išvydo pirmoji šiemet dvynukų pora. Pernai Šilutės rajone jau sausį sukrykštė dvi dvynukų poros. Iš viso 2016 metais septynios Šilutės rajono šeimos susilaukė dvynių.

Praėjusį mėnesį 2 kūdikiai gimė vienišoms mamoms. 12-ai kūdikių pasisekė labiau – vyrai juridiškiai pripažino tėvystę.

Jauniausia motina buvo 17 metų, vyriausia – 42-ejų.

Populiariausi naujagimių vardai vasarį buvo: Jokūbas, Domas, Kamilė, Gabija.

Suteikti reti vardai: Edmintas, Ajus, Natalija.

Vasarį mirtis išsivedė gerokai daugiau moterų (28) nei vyrų (18). Netekome 13 Šilutės miesto gyventojų ir 33 žmonių, gyvenusių seniūnijose.

Vyriausiam velioniui buvo 97-eri.

Iš 9 santuokų, įregistruotų vasarį, 2 buvo bažnytinės, 2 – sudarytos užsienyje. 5 santuokų ceremonijos surengtos Savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriuje.

Visos 3 skyrybos, įregistruotos vasarį, įvyko sutuoktinių bendru sutarimu. Viena šeima išsiskyrė užsienyje. Vienoje iširusioje šeimoje gyventi be tėvo liko nepilnametis vaikas.