Vasarį gimimų ir mirčių sumažėjo, vestuvių padaugėjo

wedingVasarį, palyginti su pirmuoju metų mėnesiu, Šilutės rajone gimimų ir mirčių gerokai sumažėjo, o santuokų skaičius šoktelėjo beveik trigubai!

Savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriaus vedėjos Lilijos Valaitienės duomenimis, vasarį įregistruoti 34 naujagimiai (sausį buvo 50): 19 berniukų ir 15 mergyčių. Kūdikių susilaukė 13 šilutiškių šeimų ir 21 seniūnijose gyvenanti šeima.

Vienišoms mamoms gimė 2 vaikeliai, o 17 vyrų juridiškiai pripažino naujagimių tėvystę. Jauniausiai mamai buvo 17 metų, vyriausiai – 44-eri.

Populiariausi vasario naujagimių vardai: Arnas, Nojus, Emilis, Gustė, Emilija, Olivija. Suteikti reti vartai: Viljamas, Almantas, Vytenis, Mila, Adrija, Daina.

Vasarį mirė 43 rajono gyventojai (sausį – 54): 26 vyrai ir 17 moterų. Iš jų 13 buvo miesto gyventojai, 30 – iš seniūnijų. Vieną vyrą ir vieną moterį mirtis ištiko užsienyje.

Vyriausiam velioniui buvo 91-eri metai, jauniausiam – 20 metų.

Sausį susituokė tik 6 poros, o paskutinį žiemos mėnesį – net 17 porų. Iš jų 4 santuokos buvo bažnytinės, 2 įregistruotos užsienyje, 11 ceremonijų atlikta Civilinės metrikacijos skyriuje. Viena nuotaka buvo nepilnametė.

Vasarį išsiskyrė 11 šeimų. Dvejos skyrybos įvyko dėl vyrų kaltės, 9-erios – abiejų sutuoktinių bendru sutarimu. Iširusiose šeimose gyventi su motinomis liko 8 nepilnamečiai vaikai, su tėvu – vienas vaikas.