Vasarį nuspalvino meilės kupinos nuotraukos

pica linas ir karolinaMeilė žmonių širdyse užimą ypatingą vietą, ir tai dar kartą įrodo „Šilutės naujienų“ organizuotas Valentino dienos fotografijų konkursas „Mano meile!“.

Kiekvienas meilę išreiškiame savaipPRENUMERATA aurelija

Vos dvi savaites ir kelias dienas trukęs konkursas sulaukė didelio susidomėjimo ir nuo pat pirmų fotokonkurso paskelbimo dienų į mūsų elektroninį paštą plaukė įsimylėjėlių nuotraukos. Į albumą sudėjome 30 nuotraukų, liudijančių apie stipriausią žmogų užvaldantį jausmą – meilę. Fotografijos buvo publikuojamos „Šilutės naujienų“ Facebook puslapyje, ten atsiųstas nuotraukas peržiūrėjo ir ant jų „Patinka“ Facebook lankytojai paspaudė net 2674 kartus.

Konkurso dalyviai savo meilę nuotraukose įamžino ir žiemą, ir vasarą. Meiliai susiglaudę, apsikabinę ar bučiuodamiesi fotografavosi prie jūros, medžių apsuptyje ar mieliausioje savo aplinkoje. Sulaukėmė nuotraukos prie užšalusių krioklių ir net iš meilės miesto Paryžiaus! O visose nuotraukose meilę išduoda spindinčios akys… Ir visai nesvarbu, kur daryta fotografija, svarbiausia, kad su tuo, kas labiausiai vertas būti šalia.
natalija radzeviciute Puodelis
Norėdami padėkoti Jums už šiltų jausmų dalinimąsi, kartu su Šilutės verslininkais ir laikraščio „Šilutės naujienos“ partneriais įsteigėme prizus. Tikimės, kad jie padės pamiršti sniegą ir šaltas dienas, sušildys Jūsų širdis ir prisidės prie jausmų puoselėjimo.

Skelbiame laimėtojus

Daugiausia „Patinka“ sulaukusiai nuotraukai buvome pažadėję gardžiausią dovaną – naujausios Šilutės picerijos „Dream pizza“ (Lietuvininkų g. 14) įsteigtą ypatingąją įsimylėjėlių picą. Savo pažadą tesime ir picą dovanojame Linui ir Karolinai, kurių meile pulsuojanti nuotrauka, skelbianti, kad šią Valentino dieną pora švęs pirmuosius savo draugystės metus, sulaukė 483 facebook’iečių palaikymo.
kakneviciai kalendorius
Visus žavėjo jausmų proveržį įprasminantys žodžiai, kuriuos rašėte po nuotraukomis. Nuotrauką, kurioje užfiksuotas dukrytės laukimas, atsiuntusi Inga rašė: „..16 meilės metų ..5840 džiaugsmo dienų..140 160 supratingumo valandų..8 409 600 pagarbos minučių..504 576 000 dviejų, vienu ritmu plakančių širdies dūžių….o visos tos milisekundės, iškritusios iš ritmo – tai tik gyvenimo prieskoniai..“. –  Ingos ir jos antros pusės lauks „Šarūno reklamos“ dovana – puodelis su poros nuotrauka.

Antrąjį puodelį laikraščio partneris su malonumu įteiks už nuotrauką, kurios autorius prabilo komedianto žodžiais: „Viskas, ką galiu pasakyti apie šią nuotrauką, yra paremta Č.Čaplino žodžiais… Tegu tavo kūnas priklauso tam, kuris mylės tavo apnuogintą sielą…“; – rašė Natalija Radzevičiūtė.

Inga PuodelisMeilė kantri, meilė maloninga, ji nepavydi; meilė nesididžiuoja ir neišpuiksta. Ji nesielgia netinkamai, neieško savo naudos, nepasiduoda piktumui, pamiršta, kas buvo bloga, nesidžiaugia neteisybe, su džiaugsmu pritaria tiesai. Ji visa pakelia, visa tiki, viskuo viliasi ir visa ištveria. Meilė niekada nesibaigia.“; – „Šilutės naujienų“ kolektyvas firminį 2015 metų kalendorių padovanos eilėmis prabilusiems Vikai ir Broniui su sūnumi Audeniu.

Dar vienas 2015 m. kalendorius atiteks tiems, kurie patys paskutinieji atsiuntė nuotrauką ir jiems visada linksma kartu – ant riedlentės laisvalaikį leidžiantiems Andriui ir Kristinai.

Be dovanos – elektroninės laikraščio prenumeratos 2015 metams – nepaliksime ir 327 „Patinka“ sulaukusios Aurelijos ir Pauliaus nuotraukos. „Esame kartu ir beprotiškai mylime vienas kitą jau 4 metus ir dalinamės vienu svarbiausių meilės etapų – laukimu“.andrius kristina kalendorius

Dar kartą sveikiname visus „Šilutės naujienų“ skaitytojus su atskubančia šv. Valentino diena – tegu Jūsų neblėstančios meilės jėga padės amžinai išlikti su mylimaisiais!

Dėl prizų atsiėmimo kviečiame kreiptis į „Šilutės naujienų“ redakciją tel. (8 441) 61611.