„Vasaros akimirkose“ – užburiantis gamtos grožis

Fotokonkursas I_vietaRugsėjo pabaigoje, vis labiau rudenėjant, kvietėme prisiminti vasarą ir dalyvauti „Šilutės naujienų“ suregtame nuotraukų konkurse „Vasaros akimirkos“.

Gražuolė gulbė, ant ryškaus gėlės žiedo lipantis grambuolys, Aukštumalos pažintinis takas ar marių vaizdai, atostogos su artimais žmonėmis – tai jūsų vasaros akimirkos.

Kaip ir žadėjome, atėjo metas šiandienos laikraštyje paskelbti nugalėtojus.
fotokonkursas II_vieta_Nazarovo_nuotr
Nuo rugsėjo iki spalio 7-osios į redakcijos elektroninį paštą atkeliavo 39 nuotraukos, už kurias kvietėme balsuoti „Šilutės naujienų“ „Facebook“ paskyroje. Nugalėtojus leidome išrinkti internautams.

Foto konkursas_fotosesijaDaugiausiai „PATINKA“ (206) surinko Margaritos Šarkaitės atsiųsta nuotrauka su gamtos peizažu. Margaritai atitenka 25 eurų vertės šešių porcijų (48 gabaliukų) sušių padėkliukas. Šį prizą įsteigė Šilutės Tilžės gatvėje esanti „Sušių studija“.

Dėl antrosios vietos „susikibo“ Nijolies Ruslienės atsiųsta nuotrauka su paslaptingu vakarėjančių marių vaizdu (surinko 151 „PATINKA“) ir Oliandro Nazarovo drugelis ant žydinčios vyšnios šakelės (surinko 166 „PATINKA“). Kadangi Nijolė ir Oliandras yra aktyvūs mūsų „Facebook“ gerbėjai, dažnai mums atiunčia gražių gamtos vaizdų, jiems abiem dovanojame „Šilutės naujienų“ redakcijosprizą – firminį laikraščio puodelį ir trijų mėnesių prenumeratą.
Foto konkursas_originaliausia
Fotografas Andrius Vaišnoras (www.fotografas-andrius.lt) asmeninę fotosesiją dovanoja Gitanai Vickuvienei.

Fotokonkursasa II_vieta_Ruslienes_nuotraukaNuolatinė „Šilutės naujienų“ fotokonkursų rėmėja UAB „Šarūno reklama“ išrinko originaliausią nuotrauką. Ja tapo Gražinos Kleinaitės užfiksuota sraigė.

Sveikiname visus nugalėtojus ir kviečiame juos į redakciją (Turgaus a. 12, Šilutė) atsiimti dovanų. Dėl prizų atsiėmimo prašome susisiekti el. paštu silutesnaujienos@gmail.com arba telefonu (8 441)  61611.

Visas konkurse dalyvavusias nuotraukas galite pamatyti čia.