Vasaros atostogų sezonas kelionėms bus karštas

295129 ldj8HvFaktinei žiemai už lango tebesitęsiant, o sinoptikams pavasario atėjimą žadant ne anksčiau kaip balandžio pabaigoje, kelionių organizatoriai intensyviai ruošiasi vasaros sezonui.

Ankstyvą lietuvių susidomėjimą vasaros atostogomis patvirtina ypač greitai tirpstantys kelionių organizatorių paruošti vasaros kelionių paketai.

„Likus savaitei iki išankstinių pardavimų pabaigos, jau esame pardavę 43 proc. visų kelionių. Tai įrodo, kad žmonės stengiasi pasinaudoti išankstinių pardavimų teikiamais privalumais – galimybe rinktis iš visų viešbučių, kurortų ir kelionės datų“, – teigė TEZ TOUR Lietuvoje Viešųjų ryšių ir rinkodaros skyriaus vadovė Inga Aukštuolytė.

Daugybę metų atliekamų gyventojų apklausų duomenimis, Turkija išlieka pagrindine atostogų kryptimi lietuviams.

„Atsižvelgdami į poilsiautojų poreikius šiemet Turkijos programą didinome 15 proc., lyginant su pernai metais. Šiuo metu esame pardavę jau virš 52 proc. kelionių į šią šalį, o tai – net 21 proc. daugiau nei 2012-aisias – skaičius vardijo I. Aukštuolytė. – Turkijos populiarumas nuolat auga ir tai nestebina, nes už palyginti nedidelę kainą poilsiautojai gauna gero oro, puikios paslaugų ir aptarnavimo kokybės, viešbučių komforto, gero maisto ir nepakartojamos gamtos garantą.“

Ankstyviausiais vasaros poilsiautojais dažnai tampa šeimos su vaikais.

„Pirmųjų poilsiautojų jau balandžio mėnesį laukia Turkijos Antalijos kurortas. Temperatūra čia gerokai viršija lietuviškus standartus – ji siekia 25–27 laipsnius, tačiau yra maloni, todėl balandis puikiai tinka šeimų poilsiui.

Be to, sezono pradžioje siūlomas platus geriausių viešbučių pasirinkimas, turistų nėra daug, išvengiama šurmulio“, – sakė I. Aukštuolytė.

Informavo Inga Aukštuolytė, TEZ TOUR Lietuvoje Viešųjų ryšių ir rinkodaros skyriaus vadovė.