„Vasaros darbų banką“ jau pasiekė per 3000 jaunuolių prašymų dirbti

vasaros darbu bankasGegužės 1 dieną startavusi iniciatyva „Vasaros darbų bankas“ per beveik du mėnesius sulaukė daugiau kaip 3000 jaunuolių prašymų surasti darbą Lietuvos įmonėse.

Iniciatyvą vykdančios UAB „Biuro“ vadovas Valdas Strazdas nesistebi tokia prašymų gausa ir neabejoja, kad šiemet su kaupu pavyks įgyvendinti tikslą – padėti motyvuotiems dirbti jaunuoliams ir darbo rankų sezono metu stokojančioms įmonėms surasti vieniems kitus.

Gegužės, birželio, liepos ir rugpjūčio mėnesiais vykdomas projektas apima 11 šalies miestų – Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį, Uteną, Ukmergę, Šilutę, Plungę, Mažeikius ir Marijampolę. Per pirmuoius du projekto mėnesius iš 18–29 metų jaunuolių sulaukta daugiau kaip 3000 gyvenimo aprašymų. Šiuo metu yra apie 200 laisvų darbo vietų, į kurias jie gali pretenduoti.

Vakarų Lietuvos jaunimas kol kas pateikė per 200 prašymų įsidarbinti, nuo projekto pradžios „Vasaros darbų bankas“ iš jų įdarbino jau 50 kandidatų.

Pernai „Vasaros darbų bankas“ padėjo įsidarbinti daugiau kaip 1000 jaunuolių, ketvirtadalis šių jaunuolių vėliau tapo nuolatiniais įmonių darbuotojais.

Šiemet kol kas aktyviausi „Vasaros darbų banko“ klientai – iš Vilniaus, Kauno ir Panevėžio. Nemaža dalis – studentų, kurie įsidarbinti norėjo nuo birželio 1-osios arba nuo birželio 15-osios, kai baigėsi mokslo metai.

Pernai nemaža dalis „Vasaros darbų banku“ pasinaudojusių jaunuolių ieškojo darbo gamyboje. Šie metai – ne išimtis.

Ypač didelis noras dirbti gamyboje – didžiuosiuose miestuose. Džiugina ne tik jaunimo noras dirbti ir užsidirbti, bet ir susipažinti su gamybos procesu, siekti karjeros. Džiugina ir tai, kad vis daugiau gamybos įmonių nori vasarą įdarbinti jaunimą.

„Vasaros darbų bankas“ yra puiki galimybė 18-29 metų jaunuoliams ne tik užsidirbti, bet ir išbandyti save įvairiuose darbuose. Dar svarbiau – įgyti darbo patirties.

„Vasaros darbų banko“ iniciatoriai siūlo jauniems žmonėms nedelsti ir jau dabar kreiptis dėl darbo paieškos. Visa informacija apie vykdomą projektą – www.vasarosdarbubankas.lt