Vasaros pabaigoje Vyriausybė ketvirtą kartą atvers savo duris šauniausiems šalies moksleiviams

Moksleiviai Vyriausybėje. / Organizatorių nuotr.Manai, kad Vyriausybė dirba tik „juodai“ nuobodų darbą? Kaimynas sakė, kad Vyriausybėje sėdi nykūs biurokratai? Esi įsitikinęs, kad Vyriausybės veikla tau nieko neduoda? Laužyk stereotipus – dalyvauk projekte „Moksleiviai – į Vyriausybę 2012″!

Lietuvos Respublikos Vyriausybė, bendradarbiaudama su Nacionaline moksleivių akademija, Lietuvos moksleivių sąjunga ir Lietuvos mokinių parlamentu jau ketvirtus metus iš eilės kviečia baigiamųjų klasių moksleivius dalyvauti projekte „Moksleiviai – į Vyriausybę“.

Rugpjūčio 20–24 dienomis moksleiviai galės atlikti praktiką pasirinktoje ministerijoje arba Ministro Pirmininko tarnyboje. Praktikos dalyviai iš arti susipažins su Vyriausybės, valstybės institucijų ir politikų kasdieniu darbu, galės stebėti Vyriausybės posėdžius, dalyvauti įvairiuose susitikimuose.

Projektu „Moksleiviai – į Vyriausybę“ siekiama skatinti jaunimą dalyvauti šalies valdymo procesuose, prisidėti prie pilietinės visuomenės formavimo, domėtis valstybės institucijų veikla ir priimamais sprendimais.
 
Projekte kviečiami dalyvauti baigiamųjų (šiemet baigę 11-12 klases arba 3-4 gimnazijos klasę) klasių moksleiviai. Visi norintys atlikti savaitės praktiką Vyriausybėje iki liepos 18 d. turi užpildyti dalyvio anketą. Rugpjūčio 1 d. bus paskelbti 30 laimingųjų, kuriuos išrinks projekto atrankos komisija, sudaryta iš projekto organizatorių ir partnerių, pirmininkaujama praėjusių metu projekto dalyvės Živilės Karevaitės.   

Daugiau informacijos apie projektą „Moksleiviai – į Vyriausybę“ ir dalyvių atranką galima rasti projekto svetainėje www.moksleiviaivyriausybeje.lt ir projekto Facebook paskyroje.