Vasaros šventes ir vėl pradėjo Balčiai

Vainuto seniūnijos Balčių kaimo bendruomenė ir šiemet atidarė vasaros renginių maratoną – čia jau 20-ąjį kartą nuaidėjo Tėvo dienai skirta šventė „Sveika, vasara!“

Šįkart šventės dalyvius pasitiko iš pirmojo šieno rulonų padaryta arka, papuošta gėlėmis, parodžiusi, kad balčiškiai išsiskiria originalumu.

Vidudienį prie bendruomenės namų vyko sporto varžybos, vėliau nugalėtojai apdovanoti rėmėjų dovanomis. Krepšinio nugalėtojų laukė Vainuto seniūno Vitalijaus Mockaus įsteigtas prizas ir medaliai, tinklininkus apdovanojo verslininkai Einaras Mažeika ir Mindaugas Budelskis.

Vakare, oficialią dalį pradėjo vietos moterų ansamblis „Balčia“. Susirinkusius pasveikino ir smagaus vakaro linkėjo bendruomenės pirmininkė Virginija Kubilienė ir kaimo seniūnaitis Mindaugas. Sveikinimo žodžius ir lauko gėlių puokšteles tėčiams skyrė mažosios Balčių gyventojos, o Sandra ir Kristina tėčius pasveikino daina.

Šios šventės metu kasmet apdovanojamos šeimos, susilaukusios naujagimių. Deja, paskutiniaisiais metais gandrai nenoriai suka į Balčių pusę – aplankė tik vieną Lazduonėnų kaimo šeimą, padovanodami sūnų Motiejuką. Todėl sveikindama šių metų abiturientus pirmininkė linkėjo ne tik puikiai išlaikyti brandos egzaminus, bet ir įgijus specialybes, sugrįžti, kurti šeimas čia, kad gandrai galėtų dažniau lankytis.

Dainavo ansamblis „Smiltė“ iš Usėnų, plojimų sulaukė  Tauragės meno mokyklos solistė Emilija Miliauskytė. Balčiškiai svečius kvietė vaišintis naminėmis vaišėmis o šventės pabaigą vainikavo fejerverkai, kuriuos dovanojo E. Mažeika.