Vasaros uždarymą šventė ir neįgalieji

Šilutės socialinių paslaugų centro Dienos socialinės globos institucijoje paslaugų gavėjai - neįgalieji ir juos lydintieji, kasdien visose veiklose jiems padedantys įstaigos darbuotojai susirinko drauge išlydėti vasarą.

Renginio dalyviai išbandė jėgas įvairiose rungtyse ir žaidimuose.

Nuo ryto Dienos socialinės globos institucijoje skambėjo smagus lankytojų juokas, visi nuotaikingai nusiteikę laukė šventės pradžios.

Vasaros uždarymo šventė „Lik sveika, vasarėle“ prasidėjo skambiomis dainomis. Džiaugiamės galėdami pasikviesti mielas savanores Mantautę Gavėnytę ir Godą Džalogoniją, kurių atliekamos dainos bei aktyvi mankšta labai pagyvino mūsų šventę.

Susirinkusius pasveikino ir pradėti įvairių rungčių varžybas pakvietė vyriausioji socialinė darbuotoja Vaida Dienaitė-Šakinė. Apšilęs piratų mankštoje jaunimas rungėsi kamuoliukų žaidime, išbandė jėgas virvės traukimo ir taiklumą kamuoliukų metimo žaidimuose. Užsiėmimų metu skatiname darbą komandose, mokome kartu siekti tikslo, labiau suprasti vienas kitą bei dėti pastangas bendram tikslui įgyvendinti.

Po žaidimų ir rungčių sušilę ir pasiekę bendrą tikslą visi su puikia nuotaika laukė apdovanojimų. Visiems buvo įteikti medaliai ir padėkos raštai.

Nuoširdų ačiū už pagalbą ir paramą prisidedant prie mūsų šventės tariame darbuotojams, kurie negailėjo savo laiko ir jėgų: įmonei „Dovanų karalius“ už balionus, vaikų žaidimo kambariui „Kukulis“ už baseino kamuoliukus, Tarybos narei Lijanai Jagintavičienei už pagalbą, savanorėms M. Gavėnytei ir G. Džalogonijai, kurių dainos bei aktyvi mankšta labai pagyvino šventę, „Inga photo“ – už dekoracinius stovus. Kiekvienas Jūsų prisidėjote, kad mūsų šventė būtų įsimintina.