Veido kaukės su citrinomis

file43270567 705f4cf7Citrinų ir medaus kaukė pasižymi balinamuoju poveikiu. Ją paruošti galima skirtingai.

Pirmas būdas. Reikia arbatinio šaukštelio medaus, 30-40 lašų citrinų sulčių, šaukšto baltojo molio. Viskas gerai sumaišoma ir laikoma ant veido 25 minutes. Nuplaunama šaltu vandeniu, oda patrinama citrinos griežinėliu, padaromi keli šalti kompresai.

Antras būdas. Reikia poros šaukštų medaus ir vienos citrinos. Suvilgykite marlės skiautę šiuo mišiniu ir palaikykite ant veido 15-20 minučių. Keiskite ją 2-3 kartus, galiausiai nusiprauskite šiltu vandeniu.

Per keletą dienų reikėtų 15-20 tokių kaukių. Gerai tai, kad mišinį galima pasiruošti iš anksto – laikomas šaldytuve jis išlieka tinkamas naudoti iki 8 dienų.

Citrinų kaukė gerai sutraukia poras. Yra irgi keli jos paruošimo būdai.

Pirmas būdas. Supjaustykite citriną smulkiais kubeliais, užpilkite stikliniame inde 100 ml degtinės ir uždenkite. Palaikykite keletą dienų. Prieš dedant kaukę ant veido, reikia perpus atskiesti su vandeniu.

Antras būdas. Pašalinkite citrinos žievelę ir sėklas, sutrinkite vaisių. Gauta masė 10-15 minučių laikoma ant riebiu kremu patepto ir plonu vatos sluoksniu uždengto veido. Nuvalius kaukę reikia vėl pasitepti kremu ir patapšnoti veidą citrinų sultyse suvilgytu vatos tamponu. Citrinų kaukė ne tik sutraukia poras ir valo odą, bet ir maitina, stiprina ją.