Velykiniai margučiai išsibarstė po visą Švėkšną

sveksnos velyku puosmenos2Jau tapo tradicinė intriga kasmet laukti ir sulaukti, kuo šv. Verbų ir šv. Velykų progomis nustebins švėkšniškiai. Šie metai – ne išimtis. Prisikėlimo džiaugsmui miestelio centre, šalia Šv. apaštalo Jokūbo bažnyčios ir seniūnijos pastato, visų praeivių akis džiugina margučiai, šiaudinės vištelės, žmogeliukai, Velykų medis, įvairiomis dekoracijomis išpuošti gėlių vazonai, didingai įtaisyta didžiulė verba.

Didžiulę verbą miesteliui padovanojo Ingritos Riterienės vadovaujamos Šilutės neįgaliųjų draugijos Švėkšnos sveksnos velyku puosmenos verbapadalinio narės, kruopščiai visus metus rinkusios ir džiovinusios įvairias žoleles, gėleles ir po to jas surišusios.

Kitomis velykinėmis dekoracijomis šiemet, kaip ir pernai, vėl pasirūpino Švėkšnos seniūnijos darbuotoja Daiva Žemgulienė. Ji vasarą kruopščiai prižiūri gražiuosius gėlynus, o įvairių švenčių progomis dar daugiau miestelį išpuošia.

Anot Švėkšnos seniūno Alfonso Šepučio, ši darbuotoja jau ne pirmus metus imasi asmeninės iniciatyvos, kad miestelis švenčių proga išgražėtų ypatingai. Šiemet D.Žemgulienės meninės pastangos vėl sužavėjo ne tik vietos gyventojus, bet ir atvykstančius į miestelį svečius.

D.Žemgulienė namuose iš šieno gamino velykinius zuikučius, margučius, kuriais papuošė miestelyje esančius gėlių vazonus.