Velykų zuikis baldininkams atvežė milžiniškus margučius!

baldininku kiausiniaiŠilutiškiai, keliaudami pro „Šilutės baldus“, jau visą savaitę kelia galvas aukštyn – smalsu apžiūrėti milžiniškus margučius, kuriuos su visu vežimu čia paliko Velykų zuikis.

 

Prie šios puošmenos, baldų įmonės užsakymu, darbavosi Šilutės rajono vaikų meno mokyklos mokiniai. Pastariesiems baldininkai tokį darbą – papuošti įmonę prieš šventes – duoda jau nebe pirmus metus.

„Stengiamės visuomet padabinti savo įmonę, kad darbuotojai dirbtų su nuotaika, nusiteiktų pavasariui, atgimtų iš po žiemos kartu su gamta“, – puošmenų atsiradimą komentavo personalo skyriaus vadovė Janina Mauricienė.

Pasak jos, ir per Kalėdas, ir per Velykas čia pakvimpa šventinėmis nuotaikomis – įkvėpti personalą vadovai stengiasi puošdami įmonės laiptus, cechus.

Neseniai pradėta puošti įmonės teritorija netoli gatvės. „Tam, kad šventėms puikiai nusiteiktų ne tik mūsų darbuotojai, bet ir visi šilutiškiai“, – sako J.Mauricienė.

Baldininkams smagu, kad tokioms įmonės vadovų pastangoms praeiviai nelieka abejingi: stabteli pažiūrėti, aikteli iš nuostabos, fotografuojasi.

„Žmones tai įkvepia, jie tuomet jaučiasi gerai ir darbe, ir gyvenime. Juk mums patinka tai, kas gražu, o dabar tokia linksma šventė – Velykos – negalime jos praleisti nepaminėję“, – džiaugtis gamtos atbudimu, įsileisti geras mintis į savo sielą kraštiečius skatino „Šilutės baldų“ personalo skyriaus vadovė.