Ventėje vagystė išaiškinta anksčiau nei savininkas pasigedo daiktų

Sulaikytos vogtos statybines medziagos 0618Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato kriminalistai bendradarbiaudami su Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus pareigūnais atskleidė statybinių medžiagų vagystę iš įmonės teritorijos Ventėje. Nusikaltimas buvo išaiškintas anksčiau nei savininkas spėjo pasigesti pavogtų daiktų.

Ketvirtadienio naktį pareigūnai užfiksavo, kaip statomo namo sklype Traksėdžiuose iš automobilio „Nissan Primastar“, paženklinto užsienio valstybės numeriais, yra iškraunamos statybinės medžiagos. Įvykio aplinkybės įžvalgiems pareigūnams pasirodė daugiau nei įtartinos – todėl buvo nuspręsta vagystės versiją patikrinti.

Sekančią dieną pareigūnai pastebėjo, kaip tie patys asmenys minėtu automobiliu bando dalį pavogtų medžiagų pervežti į kitą vietą. Išvažiuojanti iš gyvenvietės transporto priemonė su kroviniu buvo sustabdyta, o ja važiavę Šilutės gyventojai V. K. (gimęs 1984 m.) ir R. S. (gimęs 1980 m.) – sulaikyti ir pristatyti į policijos komisariatą. Po apklausų asmenims pareikšti įtarimai vagyste.
 
Penktadienio rytą į policiją kreipėsi įmonės, kuri remontavo pastatą Ventėje, direktorius. Vyras pranešė, kad iš statybų objekto buvo pavogtos ten laikytos medžiagos ir gerokai nustebo, kad nusikaltimo dalyviai jau yra aiškūs, o pavogtas turtas – surastas.

Dėl įvykio Šilutės rajono policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas.

TAVPK informacija.