Verslininkė į Šilutę atveda Rytų mediciną

rudiene su produkcijaLietuviai vos sunegalavę puola į vaistinę, ieškodami panacėjos nuo visų ligų. „Kodėl šiandien klesti tokia meilė vaistams?“ – klausia Rytų medicinos profesorius, medicinos mokslų daktaras Arkadijus Gamperis, neseniai viešėjęs Šilutėje. Jis siūlo išbandyti ir alternatyvų gydymą natūraliais preparatais.

Profesorių pakvietė naują verslą pradėjusi kintiškė Virginija Rudienė, kuri nuo šiol šilutiškiams siūlys įvairių korporacijos „Fohow“ prekių.

Kvietė „įsidėti į širdis po sėklelę“

V.Rudienę dažnas šilutiškis pažįsta kaip ilgametę kompanijos „Zepter“ atstovę Šilutėje. Iššūkių nebijanti verslininkė neseniai sumanė naują saviraiškos būdą – Tilžės gatvės 14 name įsteigė korporacijos „Fohow“ atstovybę.

Korporacijos pavadinimas reiškia „Feniksą“ – ryškiaspalvis, atgimstantis iš pelenų ir legendomis apipintas paukštis. Tad ir naujajai korporacijos atstovei linkėta sėkmingai eiti naujų atradimų keliu.

„Aš turiu nešti žinią apie sveikatą, kad žmonės dažniau apie tai susimąstytų“, – susirinkusiesiems sakė V.Rudienė. Sveikata, anot jos, kaip šaltinis – ką turėję įvertiname tik tada, kai jis išsenka. Tuo tarpu atsakingi už ją esame tik mes patys.

Vakaro šeimininkė kvietė visus „įsidėti į širdį bent po sėklelę iš profesoriaus A.Gamperio kalbos, pratintis gyventi kitaip nei iki šiol, toliau skaityti ir gilinti savo žinias, nes tai lengviau, nei vėliau gydytis“.

Lietuvoje – jau 11 metųrudiene publika

Profesorius A.Gamperis klausytojus supažindino su biologiniais imuninės ir energetinės sistemos reguliatoriais – korporacijos „Fohow“ produkcija.

Korporacija, pasak A.Gamperio, dabar gamina labai daug produktų, rinkoje yra registruoti 9 preparatai. Visi produktai skirstomi į 3 grupes.

Pirmai grupei priklausantys reguliatoriai gaminami iš grybų ląstelių ir reguliuoja visas organizmo funkcijas.

Kiti preparatai – valomieji. Jie šiandien nereikalingi nebent jauniems žmonėms, nes vyresniems, anot profesoriaus, jau kiekvienam yra ką valyti: kam – kraujagysles, kam – sąnarius, kam – kitas sistemas.

Trečia grupė – reikalingomis medžiagomis mūsų organizmą papildantys papildai.
Firmos preparatai, pasak profesoriaus, Lietuvoje yra jau 11 metų, tad nemažai žmonių jau gerai žino, kas tai yra.

Efektyvūs sergant daugeliu ligų

„Fohow“ produktus vartoja sportininkai, susirgę ūmiomis infekcijomis, turintys padidėjusį kraujospūdį ir daugelį kitų ligų. Juos atranda tie, kas iš tradicinės medicinos atstovų lūpų išgirsta pasiūlymus gultis ant operacinio stalo arba pradėti vartoti hormoninius preparatus.

Korporacijos „Fohow“ preparatai vartojami nuo 3 savaičių iki 4 mėnesių, atsižvelgiant į negalavimų pobūdį. „Skiriame bioimunoreguliatorius greta įprastinių vaistų ir stebime, kaip vyksta organizmo funkcijų reguliavimas. Vėliau vaistų dozes pamažu mažiname“, – kalbėjo A.Gamperis.
rudiene profesorius
Anot jo, pasiekiama tokia būklė, kai vaistų vartoti nebereikia net hipertonikams. Šie preparatai gerai veikia onkologinius susirgimus, jaunystę gražina kraujagyslėms, labai efektyvūs sergant plaučių ir bronchų ligomis, cukriniu diabetu, esant virškinamojo trakto ir skydliaukės problemoms, disbakteriozei. Produktai tokie efektyvūs, kad, pranešėjo žodžiais tariant, juos vartojančioms nebūna klimakso problemų.

„Tiesa, yra tokių ligų, kai bioimunoreguliatoriai neįveikia žmogaus negalavimų, bet tokių ligų yra labai mažai ir jos nėra mirtinos“, – sakė A.Gamperis.

Yra ir grožio produktų linija

Jis pasakojo apie preparatą, kurį pats vadina „superiniu kraujagyslių valikliu“ ir didžiausiu japonų išradimu. Preparatas tirpdo cholesterolį, trombus, skystina kraują ir reguliuoja kraujagyslių sienelių elastingumą. Jo reikia kiekvienam žmogui, peržengusiam 50-mečio slenkstį, ir ypač – turintiems didelį kraujospūdį.

Atskirą kalbos dalį svečias skyrė disbakteriozei, kuri vystosi kiekvienam antibiotikus vartojusiam žmogui. O tokių, kurie jų nė karto nebūtų vartoję, anot A.Gamperio, turbūt apskritai nėra. Lietuvos gydytojai, anot jo, nežino, kad antibiotikų negalima skirti sergantiems bronchitu ar gripu, jie tuomet padaro tik daugiau žalos nei naudos. Tuomet, pasak A.Gamperio, turime ligonį, kuriam atstatyti imunitetą gali tik imunoreguliatoriai.

Ypač paplitus osteoporozei japonai iš jūros dumblių sukūrė preparatą, iš kurio kalcis įsisavinamas kur kas labiau nei iki šiol mūsų vartojamų preparatų. „Fohow“ siūlo ir jį.

Sukurta ir grožio produktų linija: apatinis koreguojamasis trikotažas, turintis dar ir gydomųjų savybių. Ir kuo toliau, tuo, anot svečio, produktų bus daugiau.

„Ačiū Dievui, kad Rytų medicina jau ateina į mūsų gyvenimą“, – sakė korporacijos atstovas.

Silutes naujienu LOGO copy