Verslo centro privalumas – kokybiškos paslaugos po vienu stogu

verslo centrasPusės metų gimtadienį švenčiantis verslo ir paslaugų centras „Šilutė plius“ (Lietuvininkų g. 37), šiuo metu vienijantis net 7 įmones, savo klientams paruošė nemažai akcijų ir naujovių. Po vienu stogu nemenką spektrą paslaugų galintys gauti miestiečiai jau pajuto tokio centro privalumus – įvairios paslaugos atliekamos greitai ir kokybiškai.

Centro įkūrėjai tikisi, kad laikui bėgant šis centras taps dar populiaresnis.

Sujungtos pajėgos – klientų patogumui

Idėja į vieną vietą sutraukti kuo daugiau verslo sričių jauniems ir perspektyviems verslininkams – Edgarui Gudui, Rolandui Dirgėlai, Rimantui Žąsyčiui ir Mindaugui Stonkui – gimė sutarus savo verslus vystyti ne konkuruojant, bet papildant paslaugų pasiūlą mažiausiomis sąnaudomis. Tai patogu ne tik verslininkams, bet ir klientams – taupomas ir laikas, ir pinigai.

Centre šilutiškiai gali įsigyti ir kokybiškų, namams ir biurui skirtų kondicionierių.

Pasiūlys gausesnį prekių asortimentą

E.Gudas vadovauja miestiečių pamėgtai „Šilutės raštinei“ (Lietuvininkų g. 37 ir H.Šojaus g. 2 B). Reguliariai paslaugų ir prekių asortimentą plečianti raštinė kviečia išbandyti atnaujintą paslaugą – spausdintuvų kasečių pildymą. Pasak E.Gudo, po ilgų derybų su partneriais ir tiekėjais, pavyko įsigyti amerikietišką spausdintuvų kasečių pildymo įrangą, kuria papildytos kasetės bus ekonomiškesnės ir spausdins kokybiškiau. Kasetės yra pildomos Šilutėje, tad nebereikia važiuoti į Klaipėdą.

Dauguma Šilutės bendrovių jau naudoja „Šilutės raštinėje“ įsigytus vardinius ir įmonių antspaudus. Turbūt daugelis žino ir tai, kad čia yra pigiausios spausdinimo, kopijavimo ir laminavimo A5, A4 ir A3 formatu paslaugos.

„Nuo rugpjūčio pasiūlysime gausesnį „Shnaider“, „Bic“, „Faber – Castel“, „Parker“, „Stabilo“, „APP“, „Citizen“ ir „Erich krause“ kanceliarinės produkcijos asortimentą. Taip pat galėsime pradžiuginti sporto aistruolius ir mėgėjus. Mūsų parduotuvėse jau pasirodė nauja taurių, medalių ir kitų puikių prizų, skirtų sporto šventėms ir žaidynėms, kolekcija. Patys išrankiausieji galės minėtas prekes užsisakyti iš katalogo – jas pristatysime per kelias darbo dienas“, – pasakojo E.Gudas.

Raštinės vadovas džiaugiasi, kad jo vadovaujama įmonė pirmoji iš Šilutės prisijungė prie iniciatyvinės grupės už skaidrų verslą „Baltoji banga“ narių. Šia iniciatyva „Šilutės raštinė“ nori pabrėžti, kad verslą reikia vystyti sąžiningai.

Teikiamos reklamos paslaugos internetinėje erdvėje

Nuo pat verslo paslaugų centro įsikūrimo čia dirba ir „Šilutės reklama“. Šios veiklos srities žinovas Rolandas Dirgėla siūlo įvairiausių reklamos būdų, kurie padės įmonę ar parduodamą produktą, teikiamą paslaugą greitai ir kokybiškai išreklamuoti internetinėje erdvėje.

„Daugumos įmonių vadovai teiraujasi, kodėl į svetainės „google.lt“ paiešką įvedus jų įmonės pavadinimą, nepateikiama jokių rezultatų. Būtent šioje srityje galime padėti pasiekti gerausių rezultatų. Nuolatos plečiame savo veiklą ir dabar jau teikiame tokias paslaugas kaip „Facebook“ puslapių bei aplikacijų kūrimas, logotipų ir internetinių svetainių kūrimas, programavimas, turinio valdymo sistemų diegimas ir plėtojimas bei optimizavimas paieškos sistemose. Jei norite kokybiškos ir optimalios reklamos internetinėje erdvėje, kreipkitės į „Šilutės reklamą“, –  sakė R.Dirgėla.

Buhalterija – vienose rankose

Maždaug prieš tris mėnesius po Šilutės verslo paslaugų centro stogu įsikūrė buhalterines paslaugas siūlanti IĮ „Linos apskaita“. Ilgus metus Šilutės mieste dirbančios ir daugiametę patirtį turinčios buhalterės Lina ir Jurgita gali padėti prižiūrėti ir tvarkyti individualių įmonių, uždarųjų akcinių bendrovių, daugiabučių namų savininkų bendrijų, individualios veiklos ir ūkininkų ūkių buhalterinę apskaitą.

Jos taip pat sudarinėja metines atskaitomybes, pradedančius verslą konsultuoja visais buhalteriniais, mokesčių, verslo formos pasirinkimo, įmonių steigimo ir likvidavimo klausimais.

Buhalterės džiaugėsi, kad šilutiškių susidomėjimas jų teikiamomis paslaugomis – gan nemažas, ir priminė, kad visą liepos mėnesį galima pasinaudoti akcija pirminę konsultaciją gauti nemokamai.

Į keliones – nuomotu automobiliu

Dar vieni naujakuriai – automobilių nuomos paslaugas siūlantis Nuoma123.lt kolektyvas. Išnaudodama laisvą nišą Nuoma123.lt komanda už gerą kainą siūlo išsinuomoti įvairių modelių ekonominės klasės automobilius, kuriais šilutiškiai visoje Lietuvoje ir už jos ribų važinėja jau tris mėnesius.

Šiuo metu nuomojantis automobilį ilgiau nei 1 savaitę klientui suteikiamas nemokamas apsilankymas automobilių plovykloje Šilutės mieste. Tačiau Nuoma123.lt pasiruošusi ir toliau džiuginti šilutiškius akcijomis ir siurprizais. Visą liepos mėnesį „Opel Zafiros“ nuomai bus taikoma 10 procentų nuolaida.

Padės sutvarkyti nekilnojamojo turto reikalus

Užsukę į verslo paslaugų centrą „Šilutė plius“, be vargo galite susitvarkyti ir visus su būsto pardavimu, nuoma, paieškomis susijusius reikalus.

Nekilnojamojo turto agentūra „Nuosavas būstas“ gali tarpininkauti sudarant sandorį, padėti susitarti dėl visų sąlygų, konsultuoti derybų metu, patikrinti su objektu susijusią informaciją, patarti klientui, kaip reikėtų elgtis norint pasiekti reikiamų rezultatų, parekomenduoti turto vertinimo specialistą.

„Nors šiandien dar jaučiamas nekilnojamojo turto pirkimo sąstingis, tačiau kiekvieną mėnesį parduodamų namų ir butų skaičius auga. Žinoma, tendencija išlieka tokia pati, kaip ir pernai – dažniau kreipiasi tie, kurie nori parduoti turimą nekilnojamąjį turtą – sodybas, namus, sodus, butus ir kt.“, – pasakojo vienos patraukliausių nekilnojamojo turto agentūrų Šilutėje vadovas Mindaugas Stonkus.

Jis sakė pastebėjęs, kad pagausėjo klientų, ieškančių išsinuomoti laikiną gyvenamąją vietą, tačiau tokios nuomos pasiūla nėra didelė. Agentūros vadovas spėja, kad į užsienį išvykstantys uždarbiauti miestiečiai nėra linkę savo būsto nuomoti nepažįstamiems žmonėms.

Nuo pelės – iki kompiuterio

„Šilutės plius“ patalpose duris prieš keturis mėnesius atvėrė ir šilutiškiams jau gerai pažįstamas „RCG“ kompiuterių servisas. „RCG“ keturis metus Šilutėje teikė tik IT technikos remonto paslaugas, kadangi senosios patalpos buvo per mažos užsiimti kompiuterinės technikos prekyba.

„Persikėlę į erdvesnes „Šilutės plius“ patalpas esame laimingi, galėdami tęsti tai, ką darėme geriausiai, ir tuo pačiu pasiūlyti naujovių“, – sakė kompiuterių serviso vadovas Rimantas Žąsytis.

Dabar kompiuterių servise „RCG“ žmonės gali rasti gausų asortimentą kompiuterinių priedų ir pačių kompiuterių: pradedant USB atmintinėmis, įvairiais jungiamaisiais kabeliais klaviatūromis, baigiant nešiojamaisiais kompiuteriais, kelioninėmis navigacijų sistemomis, biuro įranga. „RCG“ prekybos vadybininkas Vaclovas patars ir padės įsigyti reikiamos ir, svarbiausia, kokybiškos kompiuterinės įrangos.

Prekiaujama kokybe ir ilgaamžiškumu pasižymėjusių gamintojų – „Logitech“, „Dell“, „Asus“, „Mikrolab“, „Samsung“, „Creative“, „Kingston“ – ir kitų gamintojų prekėmis.

Kaip ir anksčiau, įmonė teikia IT technikos remonto paslaugas – tvarkomi nešiojami, stacionarūs bei planšetiniai kompiuteriai, monitoriai, spausdintuvai, navigacinės sistemos.

„RCG“ kompiuterių servisas siūlo ir palankias sąlygas klientams, kuriems patogu atsiskaityti išperkamosios nuomos (lizingo) būdu. „Kiekvieną mėnesį laukite grandiozinių akcijų, nes mes esame pasiruošę jus stebinti“, – žada „RCG“ kompiuterių serviso vadovas R. Žąsytis.

Skatina naują požiūrį į verslą

Vietą „Šilutėje plius“ rado ir jau metus veiklą vystanti informacinė verslo grupė „Šilutiškių džiaugsmas“, šiuo metu vienijanti apie 30 rajono verslininkų.

Nors E.Gudas pasakojo, kad kalbinant įmonių vadovus vienytis į informacinę verslo grupę, prireikė nemažai pastangų, pagrindinis tikslas – suvienyti Šilutės miesto ir rajono verslininkus, paskatinti tarpusavyje dalintis naudinga informacija ir nuolaidomis, pasiteisino.

„Dauguma įmonių atsisakė mūsų idėjos ir liko prie konservatyvaus požiūrio į verslą. Tačiau nenuleidžiame rankų ir toliau vystome veiklą, skatindami kuo novatoriškesnį požiūrį į verslumą. Beje, norėtųsi rimtesnės pagalbos iš Savivaldybės skatinant verslumą Šilutės mieste. Nors Savivaldybėje yra Smulkaus ir vidutinio verslo rėmimo fondas, tačiau iki šiol jis nebuvo optimaliai panaudotas. Galbūt daugiau iniciatyvos parodys naujai suburta valdžia“, – svarstė projekto vadovas E.Gudas.

erp sistema