Verslo planas baigėsi areštinėje

GovtGrocery-store1Rugsėjo pabaigoje prieš teismą stojo 7 kartus teista šilutiškė. Palengvinti dalią ir užsidirbti pinigų moteris nusprendė nusikalstamu būdu – parduodant iš prekybos centro pavogtus maisto produktus. Jo lentynas bedarbė švarino net 2 dienas iš eilės. Iš teismo salės šilutiškė iškeliavo tiesiai į areštinę.

Anksčiau už nusikaltimus nuosavybei bausta I.J. dar kelioms vagystėms ryžosi nesulaukusi, kol išnyks ankstesni teistumai. Taikiniu moteris pasirinko vieną didžiųjų prekybos centrų. Užsukusi į jį vasario pradžioje, prasisukusi pro lentynas šilutiškė sugebėjo pavogti maisto produktų už 371,83 Lt. Iš parduotuvės ji išsinešė 5 pakelius kavos, 6 gabalus dešros, 7 indelius šokoladinio kremo, 8 vienetus sūrio, 1 indelį dėmių valiklio.

Pavogtas prekes moteris vėliau pardavė nepažįstamiems žmonėms už įvairias pinigų sumas.

Pakartoti žygį I.J. susiruošė ir kitą dieną. Tame pačiame prekybos centre į rankinę moteris susikrovė 2 pakelius kavos, 5 gabalus dešros, 2 vienetus skutimosi peiliukų, 4 indelius šokoladinio kremo, tačiau pasprukti nepastebėtai, kaip dieną prieš tai, nepavyko. Jos veiksmus stebėdamas prekybos salę, pastebėjo apsaugos darbuotojas. Moteris buvo sulaikyta prie parduotuvės durų.

Teismo salėje kaltinamoji duoti parodymus atsisakė, tad buvo paviešinti ikiteisminio tyrimo duomenys. Juose moteris visiškai pripažino savo kaltę ir neneigė iš parduotuvės pavogusi visas minėtas prekes.

Atsižvelgdamas į tai, kad neišnykę keli ankstesni teistumai, Šilutės r. apylinkės teismas jai skyrė 40 parų areštą. Patenkintas ir prekybos centro civilinis ieškinys žalai atlyginti.