Vestuvių fotografas: vienas svarbiausių šventinio pasiruošimo pasirinkimų. Kaip nesuklysti?

Labai danai yra sakoma, kad vestuvės – gražiausia gyvenimo šventė. Ir gražiausia ne tik perkeltine, bet ir tiesiogine prasme: juk būtent ta diena virsta nuostabia pasaka, apie kurią buvo svajoja visą gyvenimą. Tačiau taip pat nesunku pastebėti, kad ta pasaka neatsiranda šiaip sau – ji yra sukuriama. Na, o kūrimas prasideda nuo vizijos ir jos įgyvendinimo bei paruošiamųjų darbų. Ant jaunavedžių pečių krinta iš tisų daug, nors ir malonių, tačiau rūpesčių.

Ne išimtis yra ir vestuvių fotografo pasirinkimas. Dažniausiai šiai šventei besiruošiančios poros, net nesvarsto klausimo, ar verta rinktis vestuvių fotografo paslaugas – tai atrodo savaime suprantamu pasirinkimu. Tačiau klausimų kyla kur kas daugiau, kai tenka nuspręsti, o kuriam iš specialistų iš tiesų verta patikėti savo gražiausios gyvenimo dienos svarbiausių akimirkų įamžinimą? Kai šios srities specialistų pasirinkimas yra toks didelis, šis galvosūkis tampa tuo, kurį spręsti reikia ne vieną valandą. Tačiau galite būti tikri, kad jei pasinaudosite šiais patarimais, tai tinkamiausią vestuvių fotografą išsirinkti bus kur kas paprasčiau.

Pirmiausia – data

Ne paslaptis, kad šventė yra pradedama planuoti tik po to, kai įvardijama tiksli jos data. Dėmesį verta atkreipt į tai, kad jūsų šventės data ir turėtų tapti vienu pagrindiniu rodiklių, kuriuo vadovausitės rinkdamiesi šios srities specialisto paslaugas. Taigi, pirmiausia įsitikinkite, kad jus sudominęs vestuvių fotografas neturės užsakymų jums aktualiai datai.

Verta pakalbėti ir apie vestuvių fotografijų stilių

Tie žmonės, kuriems dar nedaug teko savo gyvenime susidurti su fotografija, neretai nustemba sužinoję, jog egzistuoja ir fotografijų stiliai. Tad su jais taip pat reikėtų susipažinti ir pagal jums labiausiai patikusį stilių rinktis vestuvių fotografo paslaugas. Na, o, jei apie šiuos stilius dar nieko neteko girdėti, siūlome jums trumputę pažintį: štai, pavyzdžiui, fine – art stilius yra toks stilius, kai šventinė diena yra įamžinama ypač meniškose nuotraukose, tai pat pasitelkiamos įvairios interpretacijos. Na, o norintiems priešingo efekto, t.y., nepageidaujantiems jokių meninių detalių bei interpretacijų, puikiai tiks reportažinis fotografijų stilius. Nors šie stiliai žada ypač skirtingus efektus, yra ir kai kas bendro – tikrai nereikės dirbtinio pozavimo. Tačiau ir tai dar ne viskas – reikia pastebėti, kad dauguma porų svajoja apie nuotraukas, kurios prilygtų žurnalo viršeliui. Jei ir jūs norite būtent tokių nuotraukų, puikiai tiks žurnalinės fotografijos stilius. Daugelį žmonių sužavi tos nuotraukos, kuriose galima pastebėti ir tam tikrus bohemos prieskonius, ir, jei jūsų pora – taip pat viena iš jų, tokiu atveju reikėtų rinktis moody stiliaus fotografiją. Taigi, viskas ką tereikia padaryti – tai tik geriau susipažinti su fotografijos stiliais, kad suprastumėte, kuris iš jų jums yra arčiausiai širdies ir, kad žinotumėte, kokį fotografą pasirinkti.

Kiek kainuos paslaugos?

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad iš karto reikėtų pasidomėti ir tuo, kiek išlaidų pareikalaus vestuvių fotografo paslaugos. Kiekvienas vestuvių fotografas dažniausiai siūlo bent keli savo paslaugų paketus, tad jums tereikia nuspręsti, kuris iš jų geriausiai atitiktų jūsų poreikius.

Tad apibendrinant belieka tik pridurti, kad siekiant išsirinkti geriausiai jūsų poreikius pateisinantį vestuvių fotografą, reikėtų įvertinti šiuos akcentus: užimtumą, fotografijų stilių, o taip pat ir paslaugų kainą, galimybę rinktis skirtingus paslaugų paketus.