Vestuvių parodoje dėl prizų rungsis būsimi jaunavedžiai

Pora 2015Paskutinįjį rugsėjo savaitgalį vyksiančioje Vestuvių parodoje Klaipėda’14, parodos metu lankytojai turės galimybę ne tik susipažinti su įvairiausiomis šios srities naujovėmis, dalyvauti nemokamuose seminaruose, bet ir organizatorių rengiamuose konkursuose.

Vis dar galima registruotis ir dalyvauti konkurse „Pora 2015“. Jei jūs planuojate tuoktis kitais metais ir jau esate pateikę prašymus civilinės metrikacijos skyriuose, galite rungtis su kitomis poromis ir laimėti daugybę prizų, kurie leis sutaupyti dalį vestuvėms numatytų išlaidų. Jums tereikia parašyti laišką organizatoriams el. paštu direktorius@tryskaraliai.lt ir atsiųsti bendrą nuotrauką,  trumpą prisistatymą bei parašyti planuojamos santuokos duomenis – numatytą datą bei vietą ir savo kontaktus. Atrinktos konkursui poros bus informuojamos asmeniškai.

Konkurso „Pora 2015“ nugalėtojus rinks kompetetinga komisija iš trijų ar keturių žmonių. Atrankos metu porai bus pateikiamos trys užduotys.  Pora turi parengti bendrą prisitatymą ant scenos – šokį, dainą, teatralizuotą pasirodymą, parengti kalbą ar pan. Prisistatymo trukmė – ne ilgesnė nei 2 minutės. Bus vertinama poros išvaizda, stilius ir bendras suderinamumas. O taip pat būsimųjų jaunavedžių laukia organizatorių užduotis, atskleisianti kaip poros pažįsta vienas kitą.

Pagrindinis konkurso prizas – klaipėdiečių kelionių agentūros „Vyšnia“ įsteigtas prizas – 2000 Lt čekis povestuvinei kelionei. Kiti rėmėjų prizai – mergvakario bei bernvakario organizavimas, kuponai vaišėms ir pramogos, nakvynė viešbutyje, dekoro paslaugos, šventinis makiažas bei šukuosena, pasiplaukiojimas jachta bei kitos dovanos. Pagrindiniais rėmėjų prizais bus apdovanoti trijų pirmųjų vietų laimėtojai, taip pat bus renkama ir stilingiausia pora.