„Vėtrungių kelias“ vėl kvies keliauti po Mažąją Lietuvą

vetrungiu keliasArtėjant turistiniam sezonui Šilutės kultūros ir pramogų centro direktorė Jūratė Pancerova sukvietė projekto „Vėtrungių kelias“ partnerius iš Mažosios Lietuvos regiono. Aptarti ne tik praėjusių metų rezultatai, bet ir naujausios žaidimo „Vėtrungių kelias“ taisyklės, kiekvieno partnerio indėlis ir atsakomybė. Primename, kad šis projektas jungia net 19 partnerių.

Džiugiai sutikta Jūratės Pancerovos žinia, kad į lietuvių kalbą verčiama vėtrungių tyrėjo Hanso Vėdės (H. Woede) „Vėtrungių knyga“.  Netrukus pradės veikti interneto svetainė „Vėtrungių kelias”.  O egzotikos ieškantys jau gali prisijungti prie šio kelio aistruolių www.facebook.com/vetrungiukelias

Kiekvienam  susitikime dalyvavusiam partneriui įteiktas Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos išleistas ekslibrisų katalogas „Kuršių marių vėtrungės – praėjusių amžių „feisbukas”.

Susitikimo metu aptartas ir  Vėtrungių gimtadienio renginio scenarijus, kuris vyks birželio 26 d. Šilutėje. Šį renginį filmuos ir dokumentinį filmą apie mūsų krašto  puošmeną –vėtrungę kurs režisierius Remigijus Sabulis. Kurdamas dokumentinius filmus apie Lietuvos etnografinius regionus jis pasirinko du mūsų regiono ženklus- vėtrunges ir krikštus.

Tikimės, kad  žaidimas sudomins ne tik svečius iš kitur, gerų emocijų jis tikrai gali suteikti ir kiekvienam iš mūsų.

Šiuo metu daugiau informacijos apie projekto veiklas, partnerius galima rasti www.silutekpc.lt/projektas-vetrungiu-kelias. Regioninį projektą įgyvendina Šilutės kultūros ir pramogų centras.