„Vėtrungių kelias“ vėl kvies keliauti

vetrungiu keliasArtėjant turistiniam sezonui Šilutės kultūros ir pramogų centro direktorė Jūratė Pancerova sukvietė projekto „Vėtrungių kelias“ partnerius iš Mažosios Lietuvos regiono. Aptarti praėjusiais metais vykdyto projekto rezultatai, naujausios žaidimo „Vėtrungių kelias“ taisyklės, kiekvieno partnerio indėlis ir atsakomybė. Šis projektas jungia 19 partnerių.

Džiugiai sutikta J.Pancerovos žinia, kad į lietuvių kalbą verčiama vėtrungių tyrėjo Hanso Vėdės (H.Woede) „Vėtrungių knyga“.

Netrukus pradės veikti interneto svetainė „Vėtrungių kelias“, o egzotikos ieškantys jau gali prisijungti prie šio kelio aistruolių www.facebook.com/vetrungiukelias

Kiekvienam partneriui įteiktas Šilutės F.Bajoraičio viešosios bibliotekos išleistas ekslibrisų katalogas „Kuršių marių vėtrungės – praėjusių amžių „feisbukas“.

Susitikimo metu aptartas Vėtrungių gimtadienio renginio scenarijus, kuris vyks birželio 26 d. Šilutėje. Šį renginį filmuos ir dokumentinį filmą apie mūsų krašto puošmeną – vėtrungę kurs režisierius Remigijus Sabulis. Kurdamas dokumentinius filmus apie Lietuvos etnografinius regionus jis pasirinko du mūsų regiono ženklus – vėtrunges ir krikštus.

Tikimasi, kad  žaidimas sudomins ne tik svečius iš kitur, gerų emocijų jis gali suteikti ir kiekvienam iš mūsų.

Daugiau informacijos apie projekto veiklas, partnerius galima rasti www.silutekpc.lt/projektas-vetrungiu-kelias ir Šilutės kultūros ir pramogų centre.