Viena mušynių auka neišgyveno, kitas gelbėjo medikai

alkoholis

Antra mirtis per savaitę – toks pastarųjų dienų išgertuvių rezultatas mūsų rajone.

Rugsėjo 25-osios rytą savo namuose Šilutėje rastas sudaužytas negyvas 47 metų vyras, o rugsėjo 30 dieną Švėkšnoje mirtinai sumuštas 50-metis vyras.

 Policijos įvykių suvestinėje nurodoma, kad rugsėjo 30 d., trečiadienį, apie 21.38 val., Švėkšnos Veiviržėnų gatvės name išgertuvių metu du vyrai mirtinai sumušė 50-metį vyrą Įtariamieji, kuriems – 40 ir 36-eri metai, sulaikyti.

Abu įtariamieji neturėjo šeimų, visa trijulė girtavo ketvirtojo sugėrovo namuose, kur tokie jų suėjimai vykdavo nuolat. Švėkšnos gyventojų žiniomis, vienas iš įtariamųjų jau buvo teistas. Nužudytąjį vietiniai apibūdina kaip ramaus charakterio, bet irgi taurelės nevengusį vyrą.

Savaitgalį sulaikyta ir 47-erių metų šilutiškio žudikė – 29 metų jo sugyventinė.

Turėdami pagrįstų įtarimų, kad žmogžudystę įvykdė asociali vyro sugyventinė, kuri nuolatos girtauja, pareigūnai šeštadienį išieškojo daug landynių ir vienoje rado vis dar neblaivią įtariamąją.

Pareigūnai moterį sulaikė. Įtariamajai išblaivėjus, jai buvo pareikšti įtarimai dėl žmogžudystės.

Šiuo metu moteriai skirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas. Jei įtarimai pasitvirtins, jai gresia laisvės atėmimas nuo 8 iki 20 metų arba laisvės atėmimas iki gyvos galvos.

Policija tiria ir 28 metų vyro sužalojimo atvejį. Jis informavo, kad rugsėjo 16 d., tuoj po vidurnakčio, jį mušė pažįstamas vyras ir sulaužė nosikaulį.

Iš matymo pažįstamas vyras rugsėjo 27-ąją sodo namelyje Šilutėje, Aukštumalės g. sumušė 78-erių vyrą. Šiam nukentėjusiajam sulaužytas dantų protezas ir nustatytas žarnos trūkimas.

Rugsėjo 29 d., antradienį, vos prasidėjus darbo dienai gamybinėse patalpose, esančiose Šilutės r., Grabupių k., Miško g., 57 metų vyras sumušė 45 metų moterį. Jis taip trenkė kumščiu moteriai į pilvą, kad nukentėjusiajai trūko blužnis. Gydytojams teko blužnį pašalinti. Įtariamasis sulaikytas.

Dar vieną moterį daužė 32 metų sugyventinis. Trečiadienį apie 20 val. jis namuose, esančiuose Šilutėje, Geležinkelio g., 2 kartus trenkė kumščiu 31 metų gyvenimo draugei į petį, 1 kartą – į nugarą ir 2 kartus spyrė į pilvą. Įtariamasis sulaikytas.