Vienas Šilutės prekybos centras uždaromas, kitas nukentėjo nuo liūties

liutis uzpyle_ikiPrekybos centrų gausa garsėjanti Šilutė laikinai vieno iš jų netenka – nuo naujos savaitės remontui uždaroma šilutiškių mažąja vadinama „Maxima“.

Kitas prekybos centras – „IKI Pamarys“ laikinai – pirmadienio vakarą ir antradienį iki popietės – buvo uždarytas dėl to, kad pirmadienio vakare praūžusi liūtis sugadino jo lubas ir daug prekių.

 

Potvynis „IKI“ prekybos centre

„Per liūtį Šilutėje – drama „IKI“ parduotuvėje: pro lubas veržėsi vanduo, evakuoti žmonės“, – tokie pranešimai respublikinėje žiniasklaidoje pasirodė liepos 30-osios vakare.

Ir išties tą pavakarę Šilutę tvindžiusi liūtis šiam prekybos centrui pridarė nemenkų nuostolių. Liūtis buvo tokia smarki, kad, anot įvykio liudininkų, per prekybos centro „IKI“ lubas ant viduje buvusių pirkėjų ir tiesiog nuo lietaus čia laikinai pasislėpti sumaniusių miestelėnų galvų ėmė tekėti vanduo.

Prekybos centro saugos tarnybos darbuotojai iškvietė Šilutės ugniagesius gelbėtojus. Kai atvyko PGT vyrai, žmonės jau buvo išvesti iš patalpų, o ant parduotuvės grindų jau telkšojo vanduo. Šilutės PGT atstovas Arūnas Ališauskas sakė, jog buvo sutrūkęs parduotuvės lietvamzdis.
Ugniagesiai atjungė elektros tiekimą ir parankiomis priemonėmis sutvarkė lietvamzdį.uzdaroma maxima

Darbo vietas teko palikti ir parduotuvės darbuotojams. Prekybos centras pirmadienį vakare buvo uždarytas. Duris pirkėjams jis atvėrė tik antradienio popietę.

Prekybos tinklo „IKI“ vadovai nenoriai dalijasi informacija apie padarytą žalą. Tinklo valdymo direktorės Linos Muižienės atsiųstame atsakyme į „Šilutės naujienų“ paklausimą teigiama tik tiek, kad „pirkėjai gali būti ramūs, nes parduotuvė jau antradienio popietę planuoja atverti duris“.
Padaryta žala, anot L.Muižienės, dar skaičiuojama. „Pirkėjų ir darbuotojų saugumas yra mūsų prioritetas, todėl darbuotojai valo ir tvarko patalpas, kad jose būtų saugu dirbti ir apsipirkti“, – teigė L.Muižienė. 

Visgi įvykio liudininkų teigimu, parduotuvei prireiks rimto remonto: esą kai kurios lubų dalys kabėjo, lietus suniokojo ir prekes.

Uždaroma mažoji „Maxima“

Dar viena naujiena Šilutės pirkėjams yra ta, kad nuo naujos savaitės uždaroma mažąja vadinama parduotuvė „Maxima“, esanti Hugo Šojaus ir Lietuvininkų gatvių sankryžoje. „Šilutės naujienoms“ šį faktą pranešė šio parduotuvių tinklo atstovas ryšiams su visuomene Paulius Stonis.

Pasak P.Stonio, parduotuvė uždaroma laikinai, dėl suplanuotų atnaujinimo darbų. Remonto metu planuojama iš esmės modernizuoti parduotuvės interjerą, išplėsti jos daržovių ir vaisių skyrių, atnaujinti visą prekybinę įrangą. „Po visų atnaujinimo darbų ši šilutiškių pamėgta parduotuvė pirkėjams duris preliminariai atvers šį lapkritį“, – teigė P.Stonis.

Pasak jo, atsinaujinusioje parduotuvėje pirkėjai ras didesnį prekių asortimentą, daugiau šviežių bandelių bei vaisių ir daržovių.