Viešnagė durpių įmonėje „Klasmann – Deilmann Šilutė“

iy8bhw1596Penktadienį Traksėdžiuose esanti UAB „Klasmann – Deilmann Šilutė“ surengė įmonės veiklos pristatymą Šilutės rajono savivaldybės vadovams, aplinkosaugininkams, priešgaisrinės ir civilinės saugos, miškų, botanikos specialistams.

Įmonės generalinis direktorius Kazimieras Kaminskas supažindino su įmonės istorija, produkcijos gamybos sistema, aprodė durpių laukus.

Durpės maišomos pagal 80 standartinių ir daugiau kaip 2000 nestandartinių receptų atsižvelgiant į užsakovų poreikį. Yra 9 durpių laukai, iš kurių produkcija gabenama tiesiant laikinus traukinio bėgius. Po 2011 m. siautusio gaisro įmonė investavo daug lėšų, kad iki minimumo sumažintų riziką kilti gaisrui.

Botanikos instituto profesorius Romas Pakalnis pasidžiaugė, kad tai vienintelė Lietuvos durpių gamybos įmonė, kuri bendrauja ir bendradarbiauja su mokslininkais, skiria didelį dėmesį rekultivacijai.

Šilutės rajono savivaldybės merė Daiva Žebelienė padėkojo už galimybę iš arčiau susipažinti su gamyba, pasidžiaugė aktyviu įmonės dalyvavimu visuomenės veikloje remiant bendruomenės iniciatyvas.