Viešumoje pasirodė Seimo nario A.Skardžiaus padėjėja

STUNGURIENE 2Praėjusį ketvirtadienį rajono Tarybos posėdį stebėjo niekam neprisistačiusi šilutiškė Vilma Stungurienė. „Šilutės naujienoms“ pavyko išsiaiškinti, kad ji yra iki šiol paslaptyje laikyta Seimo nario Artūro Skardžiaus padėjėja.

Mūsų krašte išrinktas Seimo narys A.Skardžius ir pats nebeužsuka į Šilutę, ir rinkėjams delsia pristatyti savo padėjėją, kuri dirbs Šilutėje.

„Šilutės naujienų“ žiniomis, Socialdemokratų partijos Šilutės skyriaus vadovai dar prieš Šv. Kalėdas jam buvo pasiūlę keturis asmenis, kurie galėtų eiti šias pareigas, bet niekas neišdavė, ką A.Skardžius pasirinko sau į padėjėjus.

Paslaptis, kaip yla iš maišo, išlindo pati.

Neranda, kam pasiskųsti

Šilutiškiai jau varstė redakcijos duris, norėdami sužinoti, kur pradingo mūsų rajono atstovas Seime A.Skardžius, ar bent kur rasti jo padėjėją.

Šilutiškiai stebisi, kad per rinkimus pasižadėjęs dažnai lankytis mūsų krašte ir padėti spręsti  rinkėjų problemas, A.Skardžius jau daugiau nei tris mėnesius yra prapuolęs kaip žuvis vandenyje.

Žmonėms rūpi, kodėl vėl grasinama branginti elektrą, ar įmanoma sustabdyti vėjo jėgainių parko plėtrą, jeigu jos trukdo gyventi artimiausių sodybų žmonėms, nori paskųsti Savivaldybės šilumos įmonės administraciją, kad ji reikalauja mokesčių už paslaugas, kurių neteikia, o Savivaldybės vadovai nesirūpina apginti gyventojus, ir t.t.

Rinkėjai savo rūpesčius jau yra išdėstę Seimo nariams Remigijui Žemaitaičiui ir Kęstui Komskiui, aktyviai bendraujantiems su mūsų krašto rinkėjais. Jie norėtų šią informaciją pateikti ir Seimo nariui A.Skardžiui, kuris, beje, priklauso didžiausiai ir įtakingiausiai Seimo frakcijai – socialdemokratams.

Žmonės pyksta, kad nesulaukia dalykinių susitikimų su A.Skardžiumi, kad nėra paskelbta, kur galėtų rasti jam atstovaujantį žmogų.

Paslaptis praskleista

Socialdemokratų skyriaus pirmininkas Alvidas Šimelionis, prispaustas „Šilutės naujienų“ tiesaus klausimo, ar rajono Tarybos posėdyje apsilankiusi viešnia yra A.Skardžiaus padėjėja, negalėjo paneigti tokių prielaidų.

Jis gynėsi, kad geriausiai savo padėjėją Šilutės krašte galėtų pristatyti pats Seimo narys, tačiau jis yra porai savaičių komandiruotas į Briuselį.

Pasak A.Šimelionio, V.Stungurienė labiausiai atitiko Seimo nario padėjėjai keliamus reikalavimus. Ji turi neuniversitetinio teisės mokslo bakalauro laipsnį ir yra Vilniaus universiteto 4 kurso studentė.

A.Šimelionis sakė, kad dabar V.Stungurienę darbo dienomis galima rasti Socialdemokratų  būstinėje – Šilutės seniūnijos pastate. Vėliau, kaip reikalauja įstatymas, Seimo nario padėjėjui Savivaldybė paskirs atskirą kabinetą.

„Šilutės naujienų“ žiniomis, Seimo nariui A.Skardžiui Savivaldybė ruošiasi suteikti kabinetą pastate, kuriame yra Kaimo reikalų, Žemėtvarkos skyriai. Seimo nario padėjėja būtų įkurta pirmajame šio pastato aukšte, Savivaldybės Kontrolieriaus tarnybos kaimynystėje, kabinete, kuriuo anksčiau naudojosi Savivaldybės gamtosaugininkas Remigijus Rimkus.

R.Rimkui prieš porą savaičių suteikta darbo vieta pagrindiniame Savivaldybės pastate.